Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Kołnierz stalowy » Kołnierz szyjki spawanej » NW Długi kołnierz szyjny do spawania Kołnierz rozprężny

NW Długi kołnierz szyjny do spawania Kołnierz rozprężny

Rodzaj płatności: L/C,T/T
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. zamówienie: 10 Piece/Pieces
Termin dostawy: 20 dni

Basic Info

Model nr: Expander Flange

Standard: HAŁAS, GB, JIS, ANSI, GOST, BSW

Rodzaj: Kołnierze spawalnicze

Materiał: Stal węglowa

Struktura: Boczny

Połączenie: Zaciski

Powierzchnia uszczelniająca: TG

Droga produkcyjna: Kucie

Additional Info

Pakowanie: Drewniane pudełka lub zgodnie z wymaganiami kupującego

wydajność: 1000pcs/month

marka: Bangdong

transport: Ocean,Land,Air,Train/TNT/DHL

Miejsce pochodzenia: Cangzhou, Chiny

Możliwość zasilania: 1000pcs/month

certyfikat: ISO/CE/API

Código HS: 73079900

Porta: Zhengzhou Train Station,Tianjin New Port,Beijing Air Port

Opis produktu


Kołnierz rozprężny

Kołnierz rozprężny

Kołnierz rozprężny jest rodzajem kołnierza rury szyjki do spawania, używanym do zwiększenia średnicy rury przy połączeniu kołnierzowym (patrz szkic).

Kołnierz rozprężny jest zwykle nazywany kołnierzem wysokiej piasty. Przeznaczony jest do przenoszenia naprężeń na rurę, redukując w ten sposób wysokie stężenia naprężeń u podstawy kołnierza.

Kołnierz rozprężny jest rodzajem kołnierza do spawania kołnierza szyjki służącego do zwiększania rozmiaru rury przy połączeniu kołnierzowym (patrz szkic). Kołnierze rozprężne są również znane jako ekonomiczna alternatywa dla stosowania oddzielnego połączenia kołnierza szyjkowego z redukcją.

Kołnierz rozprężny

Kołnierze rozprężne są również znane jako ekonomiczna alternatywa dla stosowania oddzielnego połączenia kołnierza szyjkowego z redukcją. Kołnierz rozprężarki jest dostępny w wielu rozmiarach i materiałach.

Kołnierz rozpieracza jest podobny do kołnierza szyjki spoiny, ale z piastą rozszerzającą się do większego rozmiaru (jeden lub dwa rozmiary). Jeśli masz ograniczoną przestrzeń lub potrzebujesz po prostu połączyć się z większym rozmiarem rury, zapewnia ona wygodny sposób na wyposażenie, pompy i zawory. Może zastąpić użycie kołnierza i reduktora. Ciśnienie znamionowe i wymiary są zgodne z ANSI / ASME B16.5.

Wymiary kołnierzy rozporowych

Wymiary kołnierzy rozporowych

Jego niewielki rozmiar pozwala zaoszczędzić miejsce w porównaniu z kołnierzem szyjkowym do spawania redukcyjnego. Ten kołnierz ma podniesioną powierzchnię.

Tylko jedna spoina czołowa jest potrzebna do zainstalowania kołnierza rozprężnego Bardzo ekonomiczna i konkurencyjna cenowo.

Zastosowania rurociągów kołnierzy rozporowych
Kołnierz rozprężarki może być użyty do podłączenia rury do pomp, sprężarek i zaworów.
  • Kołnierze Expander są stosowane w przemyśle chemicznym i petrochemicznym.
  • Kołnierze Expander są stosowane w elektronice. Kołnierze Expander są stosowane w urządzeniach przetwórczych w celu utrzymania czystości produktu podczas przetwarzania żywności, włókien syntetycznych.
  • Kołnierze Expander są stosowane w inżynierii morskiej i przybrzeżnej.
  • Kołnierz rozprężarki jest dostępny w wielu rozmiarach i materiałach.

Uszczelka:
W Bangdong będą montowane kute rury stalowe, specjalne kołnierze Expander z plastikową osłoną, aby zapewnić integralność powierzchni uszczelniającej. Worek z bąbelkami, następnie wkładany w celu wyeksportowania drewna starannie do produktów podczas transportu, aby zapobiec uderzeniom, zadrapaniom i innym sytuacjom lub zgodnie z wymaganiami klienta.

Obróbka powierzchniowa:
Olej antykorozyjny, przezroczysty / żółty / czarny Farba antykorozyjna, cynk, cynkowana ogniowo.

Stalowy kołnierz to metoda łączenia rur, zaworów, pomp i innych urządzeń w celu utworzenia systemu rurociągów.

Kute łączniki rurowe zapewniają również łatwy dostęp do czyszczenia, kontroli lub modyfikacji. Kołnierze są zwykle spawane lub skręcane. Połączenia kołnierzowe rur są wykonywane poprzez skręcenie ze sobą dwóch kołnierzy z uszczelką pomiędzy nimi w celu zapewnienia uszczelnienia.

Materiały do ​​kołnierzy

Kołnierze rurowe są produkowane z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, żeliwo, aluminium, mosiądz, brąz, plastik itp., Ale najczęściej używanym materiałem jest kuta stal węglowa i powierzchnie obrabiane.

Ponadto, kołnierze, takie jak kształtki i rury, do szczególnych celów, czasami są wewnętrznie wyposażone w warstwy materiałów o zupełnie innej jakości, jak same kołnierze, które są "kołnierzami wyłożonymi".

Materiał kołnierza jest zasadniczo ustalany podczas wyboru rury, w większości przypadków kołnierz jest tego samego materiału co rura.

Wszystkie kołnierze omówione na tej stronie należą do standardów ASME i ASTM, o ile nie wskazano inaczej. ASME B16.5 opisuje wymiary, tolerancje wymiarowe itp. Oraz ASTM o różnych właściwościach materiałowych.

Expander Flange