Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Kołnierz stalowy » Kołnierz szyjki spawanej » Stalowe kołnierze do spawania ze stali kutej

Stalowe kołnierze do spawania ze stali kutej

Rodzaj płatności: L/C,T/T
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. zamówienie: 10 Piece/Pieces
Termin dostawy: 15 dni

Basic Info

Model nr: wn flange

Standard: HAŁAS, GB, JIS, ANSI, GOST, BSW

Rodzaj: Kołnierze spawalnicze

Materiał: Stal węglowa

Droga produkcyjna: Kucie

Struktura: Okrągły

Połączenie: Spawalniczy

Powierzchnia uszczelniająca: RF

Additional Info

Pakowanie: Drewniane pudełka lub zgodnie z wymaganiami kupującego

wydajność: 1000pcs/month

marka: Bangdong

transport: Ocean,Land,Air,Train/TNT/DHL

Miejsce pochodzenia: Cangzhou, Chiny

Możliwość zasilania: 1000pcs/month

certyfikat: ISO/CE/API

Código HS: 73079900

Porta: Zhengzhou Train Station,Tianjin New Port,Beijing Air Port

Opis produktu


Kołnierz kołnierza do spawania (znany również jako kołnierz o wysokiej piaście i zwężany kołnierz piasty) jest rodzajem kołnierza.

Kołnierze szyjkowe do spawania są zwykle określane jako kołnierz piasty wysokiej. Przeznaczony jest do przenoszenia naprężeń na rurę, redukując w ten sposób wysokie stężenia naprężeń u podstawy kołnierza.

Kołnierz kołnierza do spawania (znany również jako kołnierz o wysokiej piaście i zwężany kołnierz piasty) jest rodzajem kołnierza. Istnieją dwa projekty. Typ zwykły używany jest z rurami. Długi typ jest nieodpowiedni dla rur i jest używany w instalacji procesowej. Kołnierz szyjki do spawania składa się z kołowego łącznika z wystającym brzegiem wokół obwodu. Zwykle obrabiane z kucia kołnierze te są zwykle zgrzewane doczołowo z rurą. Obręcz posiada szereg wywierconych otworów, które umożliwiają przymocowanie kołnierza do innego kołnierza za pomocą śrub.

welding-neck-flanges_banner


KOŁNIERZ SPAWALNICZY NPS 6, KLASA 150, HARMONOGRAM 40, ASME B16.5 / ASTM A105

WELDING NECK FLANGE NPS 6

Kołnierz powyżej ma 8 otworów na śruby i skos spawania 37,5 stopni (czerwone kółko). Wszystkie podane wymiary są w milimetrach. Uniesiona powierzchnia (RF) nie musi być określona, ​​ponieważ zgodnie z ASME B16.5 każdy kołnierz jest standardowo dostarczany z podniesioną powierzchnią czołową. Należy podać tylko inną konstrukcję (złącze typu pierścienia (RTJ), płaska powierzchnia (FF) itp.).

Kołnierz szyjny do spawania jest najlepiej zaprojektowanym kołnierzem zgrzewanym doczołowo spośród obecnie dostępnych dzięki jego naturalnej wartości strukturalnej.

Stal kuta Kołnierz są perfekcyjnie wykończone z precyzją za pomocą najnowszych maszyn.

Wymiar powinien być zgodny z normą JIS ANSI DIN BS odpowiednio.
Kuty kołnierz jest definiowany jako urządzenie płytkowe, zwykle okrągłe, które jest przymocowane do końca rury, łącznika, zaworu lub innego przedmiotu w celu ułatwienia montażu i demontażu systemu rurociągów.

Kute kołnierze stalowe produkowane są w siedmiu podstawowych klasach: Klasa 150, Klasa 300, Klasa 400, Klasa 600, Klasa 900, Klasa 1500 i klasa 2500

Kute kołnierze ze stali węglowej lub stali nierdzewnej, materiały zgodne z normami JIS, ASTM A182, A105, DIN17100 ST-2 i BS. Wymiar powinien być zgodny z normą JIS ANSI DIN BS odpowiednio.

Kołnierze są odpowiednie do łączenia rur stalowych przenoszących media, takie jak para wodna, olej, powietrze i woda. Są szeroko stosowane w przemyśle chemicznym i przemyśle stoczniowym. Kołnierze nadają się do spawania. Kołnierze obejmują przede wszystkim: sznur spawalniczy, ślepy, ślizgowy, łączący, gniazdowy, redukujący i płytkowy.

Dostępny rozmiar: 1/2 "- 72" (DN15-DN1800).

Materiały:
STAL WĘGLOWA:
ASTM A105, A350-LF1, LF2, LF3 ASTM A181-60 itd
STALI STOPOWEJ:
ASTM A182 F9 F11 F22 itp.
STAL NIERDZEWNA:
ASTM A182 F321, F304, F304L, F316, F316L itp

Kute kołnierze są produkowane ze wszystkich różnych materiałów, aby pasowały do ​​materiału rury i łączników, do których są przymocowane. Podczas gdy niektóre kołnierze wykonane są z żeliwa, większość kołnierzy to stal węglowa.

150lb-carbon-steel-forged-flange
150LB Kołnierz z kutej stali węglowej

Kute kołnierze ze stali węglowej lub stali nierdzewnej, materiały zgodne z normami JIS, ASTM A182, A105, DIN17100 ST-2 i BS.

W produkcji naciśnij masę kucia części, ilość partii różnych metod kucia. Wolna produktywność kucia jest niska, nadwyżka przetwarzania jest duża, ale narzędzie jest proste, uniwersalność jest duża, więc jest powszechnie używana

Kołnierz kuty jest najlepszymi właściwościami mechanicznymi produktu kołnierzowego, jego surowcami są na ogół rury, a następnie po cięciu, a następnie nadal bić, aby wyeliminować wlewki w segregacji, luźne i inne wady. Cena i właściwości mechaniczne są wyższe niż zwykły kołnierz odlewniczy klasy. Kołnierz jest częścią łączącą rurę z rurą i zaworem, połączoną z końcem rury. Jest również stosowany do kołnierza na wlocie i wylocie urządzenia.

Rodzaj twarzy:
Twarz płaska, twarz podniesiona, twarz stawu kolanowego, twarz stawu biodrowego, twarz męska, twarz kobiety, język i groove twarz

Rodzaj:
Kołnierz do spawania, kołnierz ślizgowy, kołnierz żaluzjowy, kołnierz spawany, kołnierz gwintowany, kołnierz redukcyjny, kołnierz zaślepiający, kołnierz z otworamiExpander Kołnierz

Expander-Flange

Kołnierz rozprężny jest kołnierzem rurowym do spawania szyjki, gdzie nominalny rozmiar zakończenia bez kołnierza jest większy niż nominalny rozmiar kołnierzowego końca. Można ich użyć do zmiany wielkości przebiegu rury. Są one zwykle używane do zwiększenia rozmiaru linii do pierwszego lub drugiego większego rozmiaru. Jest to alternatywa dla zastosowania osobnego reduktora i kombinacji kołnierzy szyjkowych. Kołnierz rozprężarki może być użyty do podłączenia rury do pomp, sprężarek i zaworów.


Długa szyja spawu Kołnierze

Long-Weld-Neck-Flanges

Kołnierze do spawania długimi szyjkami (w skrócie LWN) są podobne do kołnierzy ze szwem spawalniczym, ale "szyjka" jest znacznie dłuższa. Ten typ jest często używany jako dysza do beczki lub kolumny. Ponadto istnieją tu: Ciężka beczka LWN (HB) i Równa beczka LWN (E); mają inny kształt i grubszą "ścianę".
NW Long Weld Nec k Kołnierze

NW-Long-Weld-Neck-Flanges

Kołnierze z długą szyją zgrzewaną NW są zwykle określane jako kołnierz wysokiej piasty. Przeznaczony jest do przenoszenia naprężeń na rurę, redukując w ten sposób wysokie stężenia naprężeń u podstawy kołnierza.
Weldoflange, Nipofla nge
nipo-flanges
Weldoflange i Nipoflange są kombinacją kołnierza Welding Neck i podobno Weldolet lub Nipolet.