Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Odkuwka do rur stalowych » Stalowy sutek » A106 NIPY PRZEWODOWE I MOSIĄDZKI KONCENTRALNE

A106 NIPY PRZEWODOWE I MOSIĄDZKI KONCENTRALNE

Rodzaj płatności: L/C,T/T
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. zamówienie: 10 Piece/Pieces
Termin dostawy: 15 dni

Basic Info

Model nr: A106

Materiał: Stal węglowa

Połączenie: Męski

End Protection: TBE

Material: A106, A53, A350

Type: Concentric

Size: 1/8"~8"

Additional Info

Pakowanie: Drewniane pudełka lub zgodnie z wymaganiami kupującego

wydajność: 1000pcs/month

marka: Bangdong

transport: Ocean,Land,Air,Train/TNT/DHL

Miejsce pochodzenia: Cangzhou, Chiny

Możliwość zasilania: 1000pcs/month

certyfikat: ISO/CE/API

Código HS: 73079300

Porta: Tianjin New Port,Beijing Air Port,Shanghai Port

Opis produktu

Złączka rurowa jest złączką, składającą się z krótkiego kawałka rury, zwykle zaopatrzonego w męski gwint rurowy na każdym końcu, w celu połączenia dwóch innych łączników lub elementów rurociągu. Złączki rurowe są powszechnie stosowane jako adaptery z jednego rodzaju połączenia do drugiego. Podobnie jak złączka do rur na wiele sposobów, złączka redukcyjna to redukcyjna złączka rurowa, używana do łączenia dwóch różnych rozmiarów złączek. Zawierają koncentryczne złączki i mimośrodowe złączki

Nipples and Swages-MSI Supply, Inc.

INWENTARZ

Bangdong może często dostarczać wymienione poniżej przedmioty do dostawy tego samego dnia. Duże ilości, niestandardowe rozmiary mogą podlegać dłuższemu terminowi dostawy.

Size Range: 1/8" - 8" Diameter
End Connections: Threaded, Plain, Beveled
Schedules: 40 (STD), 80 (XH), SCH160, XXH
Carbon Steel: A106, A53, A350
Stainless Steel: 304, 316, 321, 347

ZAMAWIANIE INFORMACJI NA WKŁADKI NARZĘDZI I SWIATKI

Przy zamawianiu złączki stalowej i króćców należy dla każdego z nich określić następujące elementy. W przypadku szwów należy najpierw określić końcówki dla dużej średnicy, a następnie dla mniejszych średnic.

Złączki rurowe: średnica, długość, harmonogram, materiał i połączenia końcowe

Wagi: duża średnica, mała średnica, harmonogram, duże połączenie końcowe, małe połączenie końcowe i materiał

WYMIARY, MATERIAŁY I BUDOWNICTWO

Ponieważ złączki rurowe są wytwarzane przez cięcie określonej długości rury i stosowanie pożądanych połączeń końcowych, wymiary i materiał wynikają ze specyfikacji rur. Podobnie jak w przypadku rur, złączki rurowe mogą mieć konstrukcję bezszwową lub spawaną.

W przypadku swatów, takich jak redukowanie złączek rurowych, występują one w dwóch rodzajach: koncentrycznym i ekscentrycznym. Są one pokazane poniżej. Poza tym, że nie są produkowane zgodnie ze specyfikacjami materiałów rurowych, stal węglowa występuje w A234 i są one zawsze bezproblemowe w budowie. Na koniec, proszę zauważyć, że ponieważ każdy koniec szpagatu ma inny rozmiar, grubość ścianki (rozkład) każdej strony może być różna.

Concentric Eccentric
Concentric Swage Eccentric Swage

DŁUGOŚĆ

Złączki złączek stalowych mogą mieć dowolną określoną długość, ale najczęściej mieszczą się w zakresie od blisko 12 cali. Zamknięty gwintowany czarny króciec jest najkrótszym odcinkiem rury koniecznym do umożliwienia w pełni gwintowanych połączeń końcowych, w których nie ma gładkiej powierzchni między gwintami.

Nipple

W przeciwieństwie do złączek rurowych, złącza są produkowane zgodnie ze standardowymi dla przemysłu długościami, które nie różnią się od siebie.

ZAKOŃCZ POŁĄCZENIA

Końcowe połączenia muszą być również określone przez klienta; gładkie oba końce (PBE), gwintowane oba końce (TBE), końce ukośne (BBE), gwintowany jeden koniec (TOE), ścięty jeden koniec (BOE), zwykły jeden koniec (POE) lub ich kombinacja, w zależności od końcówek system rurociągów, w który będzie zamontowana złączka do rur.

Złączka rurowa PBE (gładka z obu stron), ma dwa gładkie końce, bez gwintu, typowo stosowane do mocowania złącza do spawania w gnieździe.

Złączka rurowa TBE (oba końce gwintu) ma dwa gwintowane końce, służące do połączenia z gwintem wewnętrznym

Śruba BBE (ścięta z obu stron) ma fazę po każdej stronie złączki rurowej i jest używana do celów spawania podobnych do połączenia typu "buteld".

Nipple

Podczas wymieniania końcówek łącznika, w przeciwieństwie do złączki rurowej, kolejność ma znaczenie. Końcowe połączenie większej OD znajduje się na pierwszym miejscu, a mniejsze OD drugie. Dostępnych jest kilka końcówek / kombinacji końcówek: gwintowane oba końce (TBE), gwintowane gładko (TXP), gwintowane (PXT), gładkie oba końce (PBE), skośne gwintowane (BXT) lub inne kombinacje gładkich , gwintowane i fazowane. Końcowe połączenia zacisku zależą od końcowych połączeń instalacji rurowej, w którą będzie zamocowany kołnierz.

TBE PXT

Uwaga: język branżowy zawiera czasami takie parametry, jak "PSE x TLE", co oznacza po prostu krótki koniec z gwintowanym długim końcem; "S" oznacza skrót, a "L" oznacza długi.

POWŁOKA

Stalowe złączki i szczypce ze stali węglowej zwykle występują bez powłoki (określanej również jako gładka lub czarna), ale mogą również być galwanizowane, co ma metaliczne wykończenie. Rury Wtyki i kształtki wykonane ze stali nierdzewnej i innych materiałów nie są zwykle powlekane.

22406225_123540258364356_8875442299467608413_n