Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Kołnierz stalowy » Kołnierz zaślepiający » Kołnierz zaślepiający ASME B16.48

Kołnierz zaślepiający ASME B16.48

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Min. zamówienie: 1 Bag/Bags
Termin dostawy: 10 dni

Basic Info

Model nr: BD-L Spectacle Blind

Standard: HAŁAS, GB, JIS, ANSI, GOST

Rodzaj: Kołnierze spawalnicze

Materiał: Stali stopowej

Struktura: Okrągły

Połączenie: Spawalniczy

Powierzchnia uszczelniająca: FF

Droga produkcyjna: Kucie

Quality: First Class

Additional Info

Pakowanie: Obudowa Plywooden lub palety

wydajność: 1000pcs/month

marka: Bangdong

transport: Ocean,Land,Air,TNT/ DHL

Miejsce pochodzenia: Cangzhou, Chiny

Możliwość zasilania: 1000pcs/month

certyfikat: ISO/CE/API

Código HS: 73072300

Porta: Tianjin Port,Beijing Air Port,Shanghai Port

Opis produktu

Kołnierz zaślepiający ASME B16.5. Dostarczamy wysokiej jakości ślepy kołnierz RF, 8 ślepych kołnierzy, dystansowe i szpadowe, kute LTCS Spade, ślepy kołnierz specjalny 150 # , kute ze stali węglowej kołnierze 8, ASME B16.48 Żaluzje we wszystkich rozmiarach i ocenach, A105N Spectacle Blank. Rysunek 8 kołnierz standardowy jest ASME B16.48, jeśli potrzebujesz któregokolwiek z nich, skontaktuj się z nami swobodnie, produkujemy również zgodnie z rysunkami.
Ślepy kołnierz lub ślepa próba, półfabrykat okularowy, przekładka dystansowa i łopata, to urządzenie zabezpieczające służące do odizolowania odcinka linii lub elementu wyposażenia, gdy linia lub urządzenie musi zostać sprawdzone lub wycofane z eksploatacji. Różni się on od zaworu tym, że roleta jest trwałym lub długotrwałym urządzeniem izolacyjnym.

201685729553980838


"8 niewidomych" lub "żaluzja okularowa" to łączniki rurowe, które służą do zapewnienia pozytywnej izolacji. Składa się z pary metalowych dysków połączonych ze sobą, jak pokazano na rysunku.

Te metalowe tarcze są cięte w taki sposób, aby pasowały pomiędzy dwoma kołnierzami rurowymi i zwykle są umieszczone między dwiema uszczelkami. Jedna z metalowych tarcz jest masywna i służy do oślepiania lub izolowania rury podczas konserwacji. Druga metalowa tarcza ma okrągły otwór odpowiadający wewnętrznej średnicy rury, jak pokazano na rysunku. Funkcją tego dysku jest umożliwienie przepływu przez rurę podczas normalnej pracy.

Dwie tarcze są ze sobą połączone za pomocą metalowego elementu z małym otworem, który można wykorzystać do obracania ośmioma roletami / żaluzjami okularowymi. Podczas normalnej pracy, krążek znajduje się na zewnątrz rury, a pusty dysk pozwala na przepływ przez rurę. Podczas konserwacji 8 żaluzji jest obracane tak, że pusty krążek znajduje się poza rurą, natomiast stały dysk blokuje lub izoluje przepływ płynu po jednej stronie rury.

Nazwa blind story pochodzi od spektaklu podobnego do wyglądu urządzenia, a nazwa 8 blind pochodzi z dwóch okrągłych dysków używanych do wykonania urządzenia. Zazwyczaj instaluje się je jako trwałe urządzenie do oddzielania systemów rurociągów procesowych.


Są one często używane wraz z zespołami zaworów blokowych i upustowych, aby zapewnić dodatnią izolację dla konserwacji w urządzeniach procesowych. Po tym, jak blok i zawór upustowy zostaną zamknięte, a sprzęt zostanie rozhermetyzowany i osuszony, 8 rolet / żaluzja do okularów może zostać obrócona do pozycji zamkniętej, aby zapewnić dodatkową izolację od płynów procesowych wprowadzanych do obszaru konserwacji.

Cała idea żaluzji do okularów polega na tym, że można absolutnie upewnić się, że element wyposażenia jest odpowiednio i bezpiecznie wygaszony, bez możliwości jakiegokolwiek przepływu lub wycieku przez zawór podczas konserwacji.

Przepływ może być przekierowany do innych elementów wyposażenia, ale nie tylko ominięty wokół blanku, ponieważ zagroziłoby to funkcji bezpieczeństwa żaluzji okularowej. Przed poluzowaniem śrub kołnierzowych i przesunięciem rolety należy odpowietrzyć zawór i odciążyć ciśnienie.


Specyfikacją, która określa wymiary żaluzji okularowych jest ASME B16.48 - Blanki linii. Wykrój liniowy zgodny z tym standardem zostanie oznaczony w następujący sposób:

Nominalny rozmiar rury (NPS)

Nominalna klasa ciśnienia

Materiał

Nazwa producenta

Jeśli RTJ, numer pierścienia

Jeden koniec żaluzji będzie miał otwór umożliwiający przepływ przez rurę podczas pracy, a drugi koniec będzie blokował przepływ podczas konserwacji

Inne materiały kołnierzy żaluzjowych Oferujemy:

Stal węglowa: ASTM: SA105N / A105, ASTM SA350 LF2 itd

Stal nierdzewna: ASTM A182 F304 / 304L / 316 / 316L itp

Stal stopowa: ASTM A182 F1 / F5 / F9 / F11 / F22 / F91, itp.


"Jaka jest różnica między roletą do okularów a roletą niewidomą lub szpadel?"

Odpowiedź:

Spidacle Blind:
Żaluzja do okularów - znana również jako ślepa na figurę 8 - jest zwykle kawałkiem metalu, który jest cięty tak, aby pasował między dwoma kołnierzami rurowymi i zwykle jest umieszczony pomiędzy dwiema uszczelkami. Roleta do okularów jest często wykonana z dwóch metalowych tarcz, które są połączone ze sobą niewielką częścią ze stali. Kształt jest podobny do pary okularów lub "okularów" - stąd nazwa "ślepy". Jeden koniec żaluzji będzie miał otwór umożliwiający przepływ przez rurę podczas pracy, a drugi koniec będzie blokował przepływ podczas konserwacji. Zazwyczaj instaluje się je jako trwałe urządzenie do oddzielania systemów rurociągów procesowych.

Paddle Blind:
Niewidomych - nazywane również roletami, niewidomymi, niewidomymi, niewidomymi lub ślepymi - jest w zasadzie solidną połówką żaluzji. Roleta wiosłowa jest często wykonana z jednego litego metalowego krążka i zwykle ma cienką długość metalu przymocowaną do jednego końca, który ma być używany jako rączka. Gotowy montaż będzie przypominał kształt wiosła, stąd nazwa "paddle blind". Zasadniczo tego typu rolety są stosowane w systemach rurociągów, które nie wymagają ciągłej konserwacji. Roleta z wiosłem służy raczej jako tymczasowe urządzenie blokujące do zatrzymywania przepływu w systemie rurociągów technologicznych. Opcjonalne przekładki dystansowe mogą być używane w linii podczas przywracania systemu do eksploatacji.

Inne różnice:
W porównaniu do żaluzji do paddle, rolety do okularów często wymagają większego, bardziej otwartego obszaru do montażu, demontażu lub zmiany żaluzji z pozycji otwartej do zamkniętej. W przeciwieństwie do tego, żaluzja może być używana w mniejszych pomieszczeniach lub w miejscach o ograniczonym dostępie. Żaluzje okularowe są również zwykle cięższe niż standardowa płócienna płachta, która może wymagać olinowania lub podnoszenia podczas montażu lub demontażu. Z tego względu żaluzje są bardziej powszechne w przypadku większych średnic rur.Jeśli potrzebujesz Pandle Spacer, Spacer & Spade, ASME B16.48 Spidacle Blind Flange, zadzwoń do mnie swobodnie.


Spectacle BlindSpectacle Blind

SpacerSpacerSpacerSpacer Spade

SpecBlind line close