Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Kołnierz stalowy » Kołnierz zaślepiający » Kołnierz z kołnierzem ze stali nierdzewnej ASME B16.5

Kołnierz z kołnierzem ze stali nierdzewnej ASME B16.5

Rodzaj płatności: L/C,T/T
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. zamówienie: 10 Piece/Pieces
Termin dostawy: 20 dni

Basic Info

Model nr: Blind Flange

Standard: HAŁAS, GB, JIS, ANSI, GOST, BSW

Rodzaj: Kołnierze spawalnicze

Materiał: Stal nierdzewna

Struktura: Kołnierze

Połączenie: Spawalniczy

Powierzchnia uszczelniająca: RF

Droga produkcyjna: Kucie

Additional Info

Pakowanie: Drewniana koperta lub zgodnie z wymaganiami kupującego

wydajność: 1000pcs/month

marka: Bangdong

transport: Ocean,Land,Air,Train/TNT/DHL

Miejsce pochodzenia: Cangzhou, Chiny

Możliwość zasilania: 1000pcs/month

certyfikat: ISO/CE/API

Código HS: 73072100

Porta: Beijing Air Port,Tianjin New Port,Wuhan Train Station

Opis produktu

Kołnierz żaluzjowy ze stali nierdzewnej ASME B16.5 / DIN / JIS / En1092-1 / GB


Bangdong Supply Kołnierz z szwem spawanym, kucie z kołnierzem, kołnierz ze stali nierdzewnej. Kołnierze zgrzewane z gniazdem Zasuwane kołnierze do spawania, jeśli są podobne do kołnierza nasuniętego, z wyjątkiem otworu i wymiaru przeciwbieżnego. pogłębienie walcowe jest nieco większe niż OD dopasowanej rury, pozwalając na włożenie rury w kołnierz podobny do kołnierza wsuwanego. Średnica mniejszego otworu jest taka sama jak ID dopasowanej rury. Ograniczenie wbudowane jest w dno otworu, które ustawia się jako ramię, na którym spoczywa rura. Eliminuje to wszelkie ograniczenia przepływu podczas używania kołnierza do spawania gniazd


KOŁNIERZOWE KOŁNIERZE LAPOWE są stosowane przede wszystkim z łącznikami zakładkowymi, a łączny początkowy koszt tych dwóch elementów jest o około jedną trzecią wyższy niż porównywalnych kołnierzy szyjkowych do spawania. Ich zdolność do utrzymywania ciśnienia jest niewielka, jeśli w ogóle, lepsza niż w przypadku kołnierzy wsuwanych, a trwałość zmęczeniowa zespołu wynosi tylko jedną dziesiątą wartości zgrzewania kołnierzy szyjkowych.

Głównym zastosowaniem kołnierzy zakładowych w systemach rurowych ze stali węglowej lub niskostopowej są usługi wymagające częstego demontażu w celu przeprowadzenia inspekcji i czyszczenia, a możliwość obracania kołnierzy i wyrównywania otworów na śruby znacznie upraszcza montaż dużej średnicy lub niezwykle sztywnych przewodów rurowych. Należy unikać ich stosowania w miejscach, w których występują silne naprężenia zginające.

GWINTOWANE KOŁNIERZE są ograniczone do specjalnych zastosowań. Ich główna zaleta polega na tym, że można je montować bez spawania, co tłumaczy ich zastosowanie w bardzo wysokich ciśnieniach, szczególnie w temperaturze zbliżonej do temperatury atmosferycznej, gdzie stal stopowa ma zasadnicze znaczenie dla wytrzymałości i gdzie niezbędna obróbka cieplna po spawaniu jest niepraktyczna. Kołnierze gwintowane nie nadają się do warunków, w których występują temperatury lub naprężenia zginające o dowolnej wielkości, szczególnie w warunkach cyklicznych, w których przecieki przez gwinty mogą występować w stosunkowo niewielu cyklach nagrzewania lub naprężenia; spawanie morskie jest czasem wykorzystywane do pokonania tego problemu, ale nie można go uznać za całkowicie zadowalające.

Długie kołnierze Welneck
LWN jest podstawowym standardowym połączeniem kołnierzowym FVC. Ten jednolity produkt oferuje otwory o nominalnym otworze, a także grubą grubość ścianek, dzięki czemu idealnie nadaje się do wysoce korozyjnych zastosowań.

Kołnierz kuty jest najlepszymi właściwościami mechanicznymi produktu kołnierzowego, jego surowcami są na ogół rury, a następnie po cięciu, a następnie nadal bić, aby wyeliminować wlewki w segregacji, luźne i inne wady. Cena i właściwości mechaniczne są wyższe niż zwykły kołnierz odlewniczy klasy. Kołnierz jest częścią łączącą rurę z rurą i zaworem, połączoną z końcem rury. Jest również stosowany do kołnierza na wlocie i wylocie urządzenia.
Połączenie między dwoma urządzeniami jest częścią łączącą rurę z rurą. Na końcu rury. Jest spółką zależną od akcesoriów do rurociągów. Kołnierz kujący Główne materiały to stal węglowa, stal stopowa, stal nierdzewna. Główne kryteria to GB, superscript, American Standard, niemiecki standard, japoński standard i tak dalej.
Głównym zabezpieczeniem antykorozyjnym jest olej i galwanizowane. Kucie kołnierza ciśnienie, temperatura pracy jest lepsza, ogólnie stosowane w środowisku pracy wysokiego ciśnienia i wysokiej temperatury.
Rodzaj twarzy:
Twarz płaska, twarz podniesiona, twarz stawu kolanowego, twarz stawu biodrowego, twarz męska, twarz kobiety, język i groove twarz
Rodzaj:
Kołnierz do spawania, kołnierz ślizgowy, kołnierz żaluzjowy, kołnierz spawany, kołnierz gwintowany, kołnierz redukcyjny, kołnierz zaślepiający, kołnierz z otworami
Kute aplikacje kołnierzowe
Kute kołnierze są używane jako element łączący do rur, zaworów, pomp i innych urządzeń tworzących układ rurociągów. Zapewniają łatwy dostęp do czyszczenia, kontroli, modyfikacji lub napraw.
Kołnierze są zwykle spawane na rurach lub przykręcane na gwintowanym końcu rury, a następnie łączone za pomocą śrub w celu połączenia.

Dostarczane przez Bangdong ASTM A234 WPB Kolano stalowe, Sprzęgło ze stali węglowej, A234 WPB Łącznik ze stali węglowej. Okrągły kołnierz łączący używany jest w połączeniu z końcówką, w której kołnierz jest wsuwany na króciec, który jest następnie połączony z rurą lub inne mocowanie za pomocą spawania lub innych środków mechanicznych.

Sam kołnierz nie jest stały i jest luźny dla prawidłowego wyrównania z połączeniem, do którego pasuje. Zaletą tego zespołu jest częsty lub szybki demontaż i montaż podczas konserwacji systemu rurociągów. Zdolność do obracania i pozycjonowania kołnierza kompensuje wszelkie niewspółosiowość otworów na śruby podczas ponownego składania.

Oferujemy:-

- Rura stalowa bez szwu o wysokiej jakości i wysokiej jakości.
- Powierzchnia wewnętrzna i zewnętrzna z Bright Annealed.
- Powierzchnia zewnętrzna polerowana, jeśli klient tego wymaga.
- Kontrolowana tolerancja wymiarowa zgodnie z wymaganiami klienta.
- Utrzymywać twardość dla wszelkiego rodzaju zginania zgodnie z wymaganiami klientów.
- Wszystkie gatunki Austenitic, Ferritic & Martensitic, Duplex i Super Duplex.
- Własne urządzenie do testowania NDT, takie jak ECT / UT / DP.
- Testy korozyjne oferowane zgodnie ze Specyfikacją.
- Zatwierdzone przez wszystkie główne krajowe i międzynarodowe agencje inspekcyjne.
- Certyfikat ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004, OHSAS 18001: 2007, AD-2000 Merkblatt W0, PED 97/23 / WE, NORSOK M-630 ED.5.
Klasa: TP304 / 304L, 304H, TP316 / 316L, 316Ti, TP317 / 317L, TP321 / 321H, TP347 / 347H, TP405, TP410, S31260, S31500, S31803, S32550, S32750, S32760.
Rozmiar: 6,00 mm OD do 25,4 mm OD
Grubość: 0,6 mm THK do 6,00 mm THK
Dane techniczne: ASTM A-269, A-268, A-213, A-789, odpowiednik ASME, EN, JIS Etc.
Zastosowania: wymienniki ciepła, oprzyrządowanie, układ hydrauliczny i pneumatyczny, elektrownie jądrowe, przemysł motoryzacyjny, lotniczy, medyczny, farmaceutyczny


Forged Stainless Steel Blind Flange ASME B16.5/DIN/JIS/En1092-1/GB