Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Kołnierz stalowy » Kołnierz zaślepiający » Kołnierz dystansowy Spadeacle ze stali węglowej

Kołnierz dystansowy Spadeacle ze stali węglowej

Rodzaj płatności: L/C,T/T
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. zamówienie: 10 Piece/Pieces
Termin dostawy: 20 dni

Basic Info

Model nr: Spectacle Blind Flange

Standard: HAŁAS, GB, JIS, ANSI, GOST, BSW

Rodzaj: Kołnierze spawalnicze

Materiał: Stal węglowa

Droga produkcyjna: Kucie

Struktura: Okrągły

Połączenie: Spawalniczy

Powierzchnia uszczelniająca: FF

Additional Info

Pakowanie: Drewniane pudełka lub zgodnie z wymaganiami kupującego

wydajność: 1000pcs/month

marka: Bangdong

transport: Ocean,Land,Air,Train/TNT/DHL

Miejsce pochodzenia: Cangzhou, Chiny

Możliwość zasilania: 1000pcs/month

certyfikat: ISO/CE/API

Código HS: 73079900

Porta: Zhengzhou Train Station,Tianjin New Port,Beijing Air Port

Opis produktu


Kołnierz okularowy

Kołnierz klosza składa się z połączonego pierścienia (przekładki) i talerza (łopaty) .Spacer & Spade
Kołnierz okularowy

Jesteśmy producentem kołnierza antywłóżkowego Ansi i dostarczamy wysokiej jakości ślepy kołnierz w dużych i małych ilościach na całym świecie i oferujemy najlepsze ceny na rynku.

Story świetlne

Spektrofile są zwykle stosowane do stałego separowania systemów rurowych lub po prostu do łączenia ze sobą. Spektakl Blind to stalowa płyta podzielona na dwie płyty o określonej grubości.

Dwie tarcze są połączone ze sobą za pomocą sekcji stali podobnej do części nosowej pary okularów. Jedna z tarcz jest litą płytą, a druga jest pierścieniem, którego wewnętrzna średnica jest równa średnicy kołnierza.


Rysunek 8 Kołnierz należy stosować w systemach, które należy regularnie oddzielać od innych instalacji. Zwykle żaluzja jest montowana w pozycji "otwartej", dzięki czemu możliwe jest przepłynięcie przez rurę. Jeżeli żaluzja w pozycji "zamknij" jest obrócona, rura jest wygaszona i przepływ nie jest możliwy.

Konserwacja w systemie rur może być powodem do obracania spektaklu w pozycji "zamknij". Ten przebieg odbędzie się przez otwór, który jest wywiercony w łączniku. Po poluzowaniu wszystkich śrub i częściowym usunięciu ich, Spektroskopia może być obracana. Po wymianie uszczelek (zalecane są nowe uszczelki), śruby można ponownie zmontować i dokręcić.

SPECTACLE BLIND IN OPEN POSITION

SPECTACLE BLIND IN OPEN POSITION

SPECTACLE BLIND IN CLOSED POSITION

SPECTACLE BLIND IN CLOSED POSITION
Pik i dystans pierścieniowy

PIK

Pik i Dystanse pierścieniowe są w zasadzie takie same jak żaluzje do spektrum, z wyjątkiem tego, że oba nie są ze sobą połączone.
Rogi i podkładki mogą być stosowane w systemach, w których często nie jest wymagana konserwacja lub w aplikacjach o dużych rozmiarach rur. W zależności od rozmiaru kołnierza i klasy ciśnienia pik może ważyć setki funtów. Aby zapobiec niepotrzebnemu obciążeniu połączeń kołnierzowych, zwykle wybiera się nie dla zasłony, ale dla 2 oddzielnych części.

Łopatka i pierścień dystansowy

RING SPACER

Tak jak w przypadku już opisanego kołnierza typu "Spectacle Blind", konserwacja systemu rur może być powodem do tymczasowego zastąpienia rozpórki pierścieniowej dla łopaty. Poluzowując wszystkie śruby i połowę śrub tymczasowo wyjmując, można umieścić łopatę lub podkładkę dystansową. Po wymianie uszczelek (zalecane są nowe uszczelki), śruby można ponownie zmontować i dokręcić.
Mały problem polega na tym, że w zasadzie nie możemy tego zobaczyć, lub pik lub dystans zamontowany pomiędzy kołnierzami. Dlatego też uchwyty są często specjalnie oznakowane, lub oba mają inną konstrukcję; klient często zapewnia własną specyfikację.

To, czego nigdy nie powinno zabraknąć, to to, że w rączce wygrawerowano średnicę i klasę nacisku pik lub dystansu; Dotyczy to również osób niewidomych.

Powierzchnie - Wymiary - Materiał

Powierzchnie uszczelniające zaślepki, szpatu lub dystansu pierścieniowego są zwykle wykonywane zgodnie z wykończeniem powierzchni z kołnierza. Średnica zawsze jest nieco większa niż podnoszona powierzchnia kołnierza; przez prawidłowy montaż, śruby nie są po prostu dotknięte przez Blind lub Spacer.
Ich średnica zależy od wielkości kołnierza i grubości od klasy ciśnienia kołnierza.

Wymiary z żaluzji, szpiców i rozpórek pierścieniowych znajdziesz w menu głównym "Kołnierze"

ASME B16.48 obejmuje klasyfikacje ciśnienia, temperatury, materiałów, wymiarów, tolerancji wymiarowych, znakowania i testowania półfabrykatów linii roboczych w rozmiarach NPS 1/2 - NPS 24 do montażu między kołnierzami ASME B16.5 w 150, 300, 600, 900, 1500 i 2500 klas ciśnienia.
Zasłony, szpile i rozpórki pierścieniowe powinny być wykonane z blachy lub z odkuwki, zatwierdzonej do stosowania przez ASME B31.3, o zasadniczo takim samym składzie chemicznym jak współpracujące kołnierze i orurowanie.

Jeżeli jakiś sprzęt musi zostać sprawdzony lub wycofany z eksploatacji, płyta przykrywa pierścień, tworząc hermetyczne uszczelnienie, które w konsekwencji izoluje odcinek linii lub urządzenie. Zapewnia trwałe lub długotrwałe urządzenie izolacyjne.
Dane techniczne:
Nasz kołnierz do okularów został zaprojektowany w celu zapewnienia bezpiecznego usunięcia elementu wyposażenia, bez możliwości wycieku w zaworze.
Ponieważ bezpieczeństwo jest tak ważne dla funkcji, zapewniamy, że są one rygorystycznie testowane zgodnie ze specyfikacją klienta.
Nasze rolety do okularów, łopaty i tuleje dystansowe mają ciśnienie znamionowe 150 funtów, 300 funtów, 600 funtów, 900 funtów, 1500 funtów i 2500 funtów
Żaluzje, szpadle i tuleje dystansowe dostępne są wymiarowo zgodnie z API 590 i ASTM 16.48 lub dowolnymi wymaganiami naszych klientów.
Mogą być dostarczane w dowolnej klasie, takiej jak
  • Złączka ze stali węglowej
  • Rury ze stali stopowej
  • Kołnierz rury ze stali nierdzewnej

Kołnierz do okularów jest specjalnym kołnierzem wykonanym z dwóch metalowych tarcz przymocowanych pośrodku niewielką częścią ze stali. Spektakularne kołnierze zyskują swoją nazwę, ponieważ wyglądają jak okulary do czytania lub okulary. Kołnierze okularowe, znane również jako kołnierze zaślepione okularami, są najczęściej stosowane w systemach rurociągów, które należy regularnie rozdzielać lub w których przepływ przez systemy jest regularnie zatrzymywany. Jeden koniec kołnierza okularowego jest solidny, podczas gdy drugi koniec ma otwór w środku. Kołnierz okularowy może być obracany, aby umieścić stały lub wydrążony koniec w systemie rur, tym samym otwierając lub zamykając przepływ.

Kołnierze okularowe

Keywrods: kołnierze zaciemniające, kołnierze do okularów, kołnierze do okularów, fabryka kołnierzy z zaślepkami

Zalety kloszy okularowych
  • Kołnierze okularowe nie wymagają spawania podczas instalacji
  • Kołnierze klosza z bangdong Kołnierz mają szeroki zakres tolerancji nacisku
  • bangdong będzie produkować kołnierze do okularów według twoich specyfikacji

Spectacle Blind Flange