Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Łączniki przewodów zgrzewanych » Tee równe / zmniejszające rurkę » Rury ze stali nierdzewnej 316L 316L

Rury ze stali nierdzewnej 316L 316L

Rodzaj płatności: L/C,T/T
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. zamówienie: 1 Piece/Pieces
Termin dostawy: 20 dni

Basic Info

Model nr: Reducing Tee

Rodzaj: Redukcja

Połączenie: Płeć żeńska

Materiał: Stal nierdzewna

Kształt: Redukcja Tee

Boczny: 90 ° Tee

Kodeks Główny: Okrągły

Grubość ściany: XXS

koniec: Gorący ocynkowany

Technika: Podrobiony

Ciśnienie znamionowe: 2000LBS

Standard: ASTM

Orzecznictwo: ISO

Additional Info

Pakowanie: Drewniana skrzynia lub paleta lub zgodnie z wymaganiami kupującego

wydajność: 1000pcs/month

marka: Bangdong

transport: Ocean,Land,Air,Train/TNT/DHL

Miejsce pochodzenia: Cangzhou, Chiny

Możliwość zasilania: 1000pcs/month

certyfikat: ISO/CE/API

Opis produktu

Rury ze stali nierdzewnej 316L 316L. Oferta firmy Bangdong Trójniki ze stali nierdzewnej, łączniki rurowe 316L, trójnik ze stali nierdzewnej 304, trójnik redukcyjny 304L. ASTM A 403 - Nierdzewne i zgrzewane łączniki doczołowe ze spawania: Ta specyfikacja obejmuje standard dla bezszwowych i spawanych kutych złączek ze stali austenitycznej ze stali nierdzewnej do instalacji ciśnieniowych.


RODZAJE ZŁĄCZEK SPALINOWYCH BUTT

TEES

Trójniki są łącznikami do spawania doczołowego, używanymi do łączenia lub dzielenia przepływu procesowego, a Trójniki redukcyjne dodatkowo umożliwiają zmianę rozmiaru łączników doczołowych . Wyloty te są dwoma liniowymi wylotami, a gałąź jest trzecim wylotem. Odgałęzienie wylotu jest wylotem redukcyjnym w trójniku redukcyjnym.

Butt Weld Fitting Tee, with a diagram showing the branch and run outlets of the butt weld fitting tee

KOLANA

Kolanko jest łącznikiem do spawania doczołowego i służy do zmiany kierunku przepływu w systemie rur, zwykle pod kątem 90 ° lub 45 °. Podobnie jak trójnik redukcyjny, istnieją również kolanka redukcyjne, które jednocześnie zmieniają kierunek przepływu i zmniejszają średnicę przepływu. Kolana o 90 stopniach są również dostępne w wersji o małym promieniu i długim promieniu, natomiast kolanka o 45 stopniach są dostępne tylko w przypadku długiego promienia.

Butt Weld Fitting Elbows. 90 degree elbow and 45 degree elbow

DŁUGIE RADIUS (LR) VS KRÓTKI RADIUS (SR) KOLANA

Long Radius vs Short Radius elbows. Butt Weld Fittings

Kolanko spoiny o długim promieniu ma promień zaoblenia (oznaczona jako [A "na powyższym rysunku) jest 1,5 razy większa niż średnica nominalna, a kolano spoiny czołowej o małym promieniu ma krzywiznę, która jest 1,0 razy większa od średnicy nominalnej spoiny czołowej złączki. długi promień spoiny czołowej łokcie dać opór mniej tarcia do płynu niż krótki promień spoiny czołowej łokcie. Krótki promień spoiny czołowej łokcie są na ogół tańsze i mogą być stosowane tam, gdzie przestrzeń jest problemem, ale również stworzyć większy spadek ciśnienia niż długi kolanka do zgrzewania doczołowego.

Bend vs Elbow

Często zdarza się zamieszanie wokół zakrętów i łokci. Zagięcia są zwykle wytwarzane lub wytwarzane zgodnie z potrzebą projektu orurowania, podczas gdy kolanka są wytwarzane w masowych ilościach, zgodnie ze standardowymi specyfikacjami branżowymi i dostępne z półki. Techniki gięcia w gipsie montażowym również napotykają na ograniczenia związane z rozrzedzaniem materiału, a jeśli nie zostaną wykonane prawidłowo, mogą istnieć obawy dotyczące zachowania integralności ciśnienia utrzymywanej linii. Kolana są najczęściej stosowane w przypadku zgięć SR i LR, ale gdy krzywizna przekracza 3R, najczęściej stosuje się zgięcia.

Reduktory

Reduktory to łączniki do spawania doczołowego, które ułatwiają zmniejszenie średnicy przepływu w systemie rurociągów. Najczęściej stosuje się koncentryczne reduktory, ponieważ powodują mniejsze tarcie dla przepływu płynu, jednak mimośrodowe reduktory są wykorzystywane, gdy problemem jest przestrzeń lub ustawienie.

Concentric and Eccentric Reducers, butt weld fittings.

Krzyż

Krzyże to 4-stykowe złącze spoiny czołowej z 1 wlotem i 3 wylotami lub odwrotnie. Są one czasami nazywane 4-stronnymi koszulkami.

Butt Weld Fitting Cross

Czapki

Zaślepki są łącznikami do spawania doczołowego używanymi do zakończenia przepływu, spawania do końca łącznika doczołowego lub rury.

Butt Weld Fitting Caps


Zestaw do mocowania rur ze stali nierdzewnej:


A403 WP316L równy trójnik

Trójnik redukcyjny A403 WP316

316 / 316L równy trójnik

Trójnik ze stali nierdzewnej

Jesteśmy zaangażowani w oferowanie szerokiej gamy Tee Reduktingu naszym klientom. Nasza oferta produktów została opracowana przy użyciu najwyższej jakości surowców i zaawansowanej technologii zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości.

Okucia ze stali nierdzewnej spełniają normy ASTM A403, ASTM A960, MSS SP-43;
Wymiary łączników ze stali nierdzewnej są zgodne z ASTM B16.9 (z wyjątkiem Wall) i MSS SP-43
Zakład produkcyjny to ISO 9001: 2008
Niezależna weryfikacja laboratoryjna, czy złączki spełniają odpowiednie właściwości chemiczne i fizyczne


316L Pipe Fitting