Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Łączniki przewodów zgrzewanych » Łokieć rury / Bend » Gorące indukcyjne 3D Bend

Gorące indukcyjne 3D Bend

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Min. zamówienie: 10 Bag/Bags
Termin dostawy: 15 dni

Basic Info

Model nr: BD-L Bend

Połączenie: Spawalniczy

Kształt: Równy

Kodeks Główny: Okrągły

Kąt: 90 stopni

Grubość ściany: XXS

Materiał: Stal węglowa

Technika: Popychanie

Orzecznictwo: JAK JA, ANSI, HAŁAS, JIS, BS, GB, GS, KS, API, Inny

Kolor: czarny

Back Arc Protected: Yes

Additional Info

Pakowanie: warty / warty powietrze skrzynka ze sklejki, palety

wydajność: 1000pcs/month

marka: Bangdong

transport: Ocean,Land,Air,Train/TNT/DHL

Miejsce pochodzenia: Cangzhou, Chiny

Możliwość zasilania: 1000pcs/month

certyfikat: ISO/CE/API

Código HS: 73079300

Porta: Tianjin Port,Beijing Air Port,Shanghai Port

Opis produktu

Hot Induction 3D Bend to najlepiej sprzedający się łącznik do rur spoiny z bangdong. Posiadamy zapasy kolanek ze stali węglowej 3D, łuku ze stali stopowej 3D, łuku 3D ze stali nierdzewnej, łuków rurowych ASME B16.48. Jeśli masz pytania związane z nami, skontaktuj się z nami swobodnie, zgiń zdjęcie, a wyniki testu PMI wyślą Ci JAK NAJSZYBCIEJ. również wyniki badania rentgenowskiego, jeśli zgięcie jest zgrzane.

Gięcie indukcyjne jest kontrolowanym sposobem gięcia rur poprzez zastosowanie lokalnego ogrzewania z wykorzystaniem indukowanej prądem o wysokiej częstotliwości. Proces gięcia indukcyjnego był pierwotnie używany podczas II Wojny Światowej do utwardzania powierzchni przekładni i łożysk kulkowych. Obecnie zginanie indukcyjne umożliwia gięcie dużych rur, w tym rur kwadratowych i prostokątnych.

Pierwotnie stosowana w celu stali do hartowania powierzchniowego, technologia indukcyjna stosowana podczas gięcia rur składa się zasadniczo z cewki indukcyjnej umieszczonej wokół rury, która ma być zginana. Cewka indukcyjna podgrzewa wąski, obwodowy odcinek rury do temperatury między 850 a 1100 stopni Celsjusza (w zależności od materiału, który ma zostać utworzony). Gdy zostanie osiągnięty prawidłowy zakres temperatur zginania, rura przesuwa się powoli przez cewkę indukcyjną, podczas gdy siła zginająca jest przykładana przez ustalony układ ramienia promienia.

Gięcie indukcyjne występuje w standardowych kątach zgięcia (np. 1 °, 2 °, 15 °, 17 °, 45 ° , 90 ° , 180 ° itp.) Lub może być wykonane na zamówienie pod określonymi kątami zgięcia. Można również wytwarzać zagięcia złożone (poza płaszczyzną) w pojedynczym przegubie rury. Promień gięcia określa się w zależności od średnicy. Na przykład, wspólne promienie gięcia dla łuków indukcyjnych to 3D, 5D i 7D, gdzie D jest nominalną średnicą rury.

Aby utworzyć kolana indukcyjne, eksperci zajmujący się gięciem indukcyjnym umieszczają cewkę indukcyjną wokół rury. Cewka ogrzewa wąski odcinek rury do 800 do 2200 stopni Fahrenheita, w zależności od rodzaju materiału. Po osiągnięciu odpowiedniej temperatury rura powoli przechodzi przez cewkę, gdy siła zginająca jest przyłożona. Po uformowaniu zgięć indukcyjnych, ogrzewany obszar jest chłodzony przez rozpylanie wody lub powietrza.

ASME B16.49

Norma ASME B16.49 obejmuje wymagania dotyczące projektowania, materiałów, produkcji, testowania, znakowania i kontroli dla fabrycznie wykonanych łuków rurociągów z materiałów ze stali węglowej o kontrolowanej chemii i właściwościach mechanicznych, wytwarzanych w procesie gięcia indukcyjnego, z lub bez stycznych.

Norma ta obejmuje kolana indukcyjne do zastosowań w transporcie i dystrybucji rurociągów (np. ASME B31.4, B31.8 i B31.11). Przewody procesowe i energetyczne mają różne wymagania i materiały, które mogą nie być odpowiednie dla ograniczeń i egzaminów opisanych w niniejszym dokumencie, a zatem nie są uwzględnione w niniejszym standardzie.

W porównaniu do metod formowania na zimno, zginanie indukcyjne minimalizuje deformację materiału i zniekształcenie przekroju nawet w przypadku, gdy wymagane są wygięcia o małym promieniu. Ten proces gięcia na gorąco jest preferowaną alternatywą dla tradycyjnego procesu gięcia na zimno, ponieważ ogranicza ścieńczenie, falowanie i owalność ścian. To właśnie spójność i przewidywalność tego procesu gięcia przyczynia się do wysokiej jakości i niezawodności zgięć. Gięcie indukcyjne na gorąco umożliwia gięcie dużych rur, stalowych belek, a także rur kwadratowych i prostokątnych.

Hot Induction Bend

Typ gięcia: zagięcie rurowe, stalowe zgięcie, zgięcie, zgięcie indukcyjne, zginanie indukcyjne

Specyfikacja: NPS od 1/2 " do 72 " , DN od 15 do 1800,

WT: <120 mm, SCH 40/80 / XXS

Proces gięcia indukcyjnego

Prosta rura umieszczona jest w łożu maszyny z indukcyjną nagrzewnicą umieszczoną wokół rury na jednym końcu. Ta cewka grzewcza tworzy wąską, obwodową, ogrzewaną taśmę wokół materiału. Gdy rura osiąga wymaganą temperaturę, jest powoli przesuwana do przodu przez cewkę ze stałą szybkością i temperaturą i kształtowana w zakręt. Po przejściu materiału przez cewkę jest chłodzony przez kontrolowany układ chłodzenia wodą.

Materiał do zginania rur spoiny

Stal węglowa: ASTM / ASME A234 WPB / A234 WPC

Stal stopowa: ASTM / ASME A234 WP 1 / WP 12 / WP 11 / WP 22 / WP 5- / WP 91 / WP 9

Stal nierdzewna: ASTM / ASME A403 WP 304-304L-304H-304LN-304N

ASTM / ASME A403 WP 316-316L-316H-316LN-316N-316Ti

ASTM / ASME A403 WP 321-321H ASTM / ASME A403 WP 347-347H

Stal niskotemperaturowa : ASTM / ASME A420 WPL 3 / A420 WPL 6

Stal o wysokiej wydajności : ASTM / ASME A860 WPHY 42-46-52-60-65-70


Oferujemy szeroki asortyment łączników do spawania doczołowego, takich jak:
Zakręt 5D ze stali nierdzewnej
Hastelloy 5D Bend
Alloy-20 5D Bend
Duplex 5D Bend
Alloy Steel 5D Bend


Bend stock mamy:

Zakole ze stali węglowej A234 WPB
Promień łokcia 3D promienia
Hot Induction Bend
A234wp11 5d Bend
A860 WPHY70 3D Bend
A420 WPL6 3D Bend


Nie wahaj się z nami skontaktować, jeszcze jeden dobry wybór dla Ciebie.

90Degree 5D Bend

32 Inch Bend Cs32 Inch 5d Bend32 Inch Bend

45-stopniowe wygięcie 3D, materiał WHPY65

bend (29)


17 stopni 3D Bend, materiał API 5L X60

bend22


1Degree, 2Degree Bends eksportowane do Rosji

bend


Inne zdjęcia do zgięcia w celach informacyjnych.

Steel Pipe Bend

Steel Pipe Bend