Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Łączniki przewodów zgrzewanych » Pipe Con / Ecc Reducer » Bezszwowe złączki redukcyjne z łokciami trójnikowymi

Bezszwowe złączki redukcyjne z łokciami trójnikowymi

Rodzaj płatności: L/C,T/T
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. zamówienie: 10 Piece/Pieces
Termin dostawy: 15 dni

Basic Info

Model nr: Reducer Fittings

Rodzaj: Koncentryczny

Materiał: Stal węglowa

Technika: Podrobiony

Standardy: Standard USA

Dostosowane: Niestandardowe

Additional Info

Pakowanie: Drewniane pudełka lub zgodnie z wymaganiami kupującego

wydajność: 1000pcs/month

marka: Bangdong

transport: Ocean,Land,Air,Train/TNT/DHL

Miejsce pochodzenia: Cangzhou, Chiny

Możliwość zasilania: 1000pcs/month

certyfikat: ISO/CE/API

Código HS: 73079900

Porta: Tianjin New Port,Beijing Air Port,Zhengzhou Train Station

Opis produktu

Bezszwowe złączki redukcyjne z łokciami trójnikowymi

Bangdong Supply Seamless Steel LR Elbow, Seamless Steel Equal Tee, Seamless Steel Reducer. Bycie uważnym i reagującym na każdego klienta ma kluczowe znaczenie dla naszego ciągłego sukcesu. Mamy najbardziej wykwalifikowaną siłę roboczą w branży. Nasz profesjonalnie przeszkolony i zaangażowany zespół sprzedaży chętnie udzieli Państwu szybkiej i dokładnej wyceny w dowolnym zamówieniu wielkości.


Złączki do spawania doczołowego to jeden z najpopularniejszych rodzajów połączeń w systemach rurociągowych. Wymagało to zawsze w dużych ilościach w różnych gałęziach przemysłu, a zwłaszcza w przypadku rurociągów o dużej średnicy.

Co to jest Butt Weld Fittings

Spoina doczołowa polega na łączeniu końców rur lub łączników za pomocą spawania. Jest to spawalna stalowa złączka rurowa , która pozwoli na rozgałęzienie, umożliwi zmianę kierunku przepływu, zamontuje dodatkowy sprzęt lub zmniejszy rozmiar rury.

W przypadku kutych spoin doczołowych ze stali, można by je znaleźć zgodnie z ANSI / ASME B16.9.

Znany również ze spawanych łączników rurowych

Łączniki do spawania doczołowego będą również nazywane spawanymi łącznikami rurowymi. Gdy byłyby one stosowane w stali nierdzewnej i stali węglowej, byłyby one w stanie zaoferować pewne korzyści w porównaniu ze spoinami gniazdowymi i gwintowanymi. O ile spawanie w gnieździe byłoby dostępne tylko do określonego rozmiaru, to okucia do spawania doczołowego byłyby dostępne w rozmiarach zaczynających się od 1/2 cala do 72 cali.

Podobnie jak ogólna kategoria przewodów rurowych, łączniki do spawania doczołowego obejmują:
Spoina doczołowa Kolano 45 stopni lub 90 stopni
Tee Tee and Reduing Tee, Reducer, Cap, Cross

Spoina kolankowa

Kolanko spoiny jest przeznaczone do zmiany kierunku przepływu płynu w systemach rurociągów, ma długie promienie (LR) i krótkie promienie (SR) i ma różny stopień obejmujący 45 stopni, 90 stopni i 180 stopni. Więc tutaj są:
LR Kolanko spawane 45 stopni: kolanko 45 stopni o promieniu długim (1,5 x średnica) i zmiana kierunku przepływu płynu o 45 stopni.
LR Kolanko 90 stopni
SR 45 stopni kolanko: krótki promień (1 x średnica) kolanko w 45 stopniach, zmień kierunek.
Kolano SR 90 stopni

Ponad 90-stopniowy łokieć nazwiemy go stalowym łukiem. Jak łuk LR / SR 180 stopni.

Wymiary kolanek do spawania doczołowego można określić jako średnicę (w NPS) i grubość zgodnie z ANSI, próbki jako kolano LR 90 stopni 4 cale i grubość według harmonogramu 40 lub harmonogramu 80.


711x26 mm lr elbow

Tee Tee

Trójnik do spawania doczołowego (równy trójnik) ma odgałęzienie o kącie 90 stopni i prostą rurę, zapewni on łączniki do zainstalowania dodatkowego wyposażenia do rurociągu. W przypadku tee strukturalnej, te same boki końców mogły być zgrzewane z rurą, 90 gałęzi pozostawiono otwartą do zgrzewania innej rury lub urządzenia.

butt weld tee

Trójnik redukcyjny do zgrzewania doczołowego

Ta sama konstrukcja równego trójnika, ale gałąź 90 stopni ma mniejszy rozmiar niż prosta średnica rury. Dlatego używa się go do instalacji sprzętu lub rury o mniejszym rozmiarze.


butt weld tee

Reduktor do spawania doczołowego

Ma on koncentryczny reduktor i reduktor mimośrodowy, dwa typy, stosowane do regulacji prędkości przepływu i prędkości, poprzez przyspawanie rury o dużej średnicy na jednym końcu i rury o mniejszej średnicy na drugim końcu.

Concentric Reducer


Typowe typy materiałów złączek do spawania doczołowego

Podobnie jak w przypadku złączek do spawania w kształcie tulei, teraz można znaleźć złącza do spawania doczołowego, które będą dostępne jako kolanka do zgrzewania doczołowego, trójnik, spuście (olets), reduktor i zaślepka. W rzeczywistości będą to jedne z najbardziej powszechnych typów złączek do spawania doczołowego i zostaną określone zgodnie z harmonogramem rur i nominalnych łączników rurowych.

Materiał ciała

Obejmuje on różne materiały korpusu ze spawania stopu ze stopu, stali nierdzewnej i stali węglowej. Dlatego jako materiał wyjściowy zwykle stosuje się rury spawane lub bez szwu. Mogą być wytwarzane przez kucie za pomocą wielu procesów, aby uzyskać między innymi trójniki i łokcie.

Złączki spoin czołowych ze stali nierdzewnej zazwyczaj o cienkiej grubości

Podobnie jak w przypadku normalnej rury, która będzie sprzedawana od harmonogramu 10 do harmonogramu 160, skrzynia będzie wyglądać tak samo, jak w przypadku łącznika doczołowego. W przypadku stali nierdzewnej okazało się, że łączniki do spawania doczołowego są bardziej powszechne. Będzie to możliwe dzięki przewadze kosztowej, którą ma do zaoferowania. Okucia Schedule 10 byłyby również bardziej powszechne w oprawach ze stali nierdzewnej.

Stainless steel pipe fitting

Złączki do spawania doczołowego ze stali węglowej

Złączki do spawania doczołowego ze stali węglowej zawierają materiał korpusu w ASTM A234 WPB (najczęściej) i WPC, MSS-SP-75 WPHY. I grubość zazwyczaj według harmonogramu 40 stee l łączniki rur , STD lub 80, gdzie klasa ciśnienia mieści się w zakresie 1500 psi, 2500 psi, 3000 psi, 6000 psi i 9000 psi.

Carbon steel barred tee


Złączki do spawania doczołowego ze stali stopowej

Spawanie stali stopowej zwykle w ASTM A234 WP1, WP5, WP9, WP11, WP22, WP91 itp.


Alloy pipe fitting


Łączniki do spawania doczołowego mają obróbkę z zaokrąglonymi końcami

Wszystkie łączniki do spawania doczołowego miałyby zukosowane końce zgodnie ze standardami ASME B16.25. Pomoże to w stworzeniu pełnej penetracji wymagającej dodatkowego przygotowania.

Tego rodzaju łączniki byłyby najczęściej stosowane w przypadku stali nierdzewnej, stali węglowej, stali stopowej, aluminium, niklu i materiałów o wysokiej wydajności.

Butt weld pipe fittings we do


Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek złączek do spawania doczołowego, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, jeszcze jedna dobra cena w celach informacyjnych.