Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Łączniki przewodów zgrzewanych » Gorąca okucia galwanizowane » Cynkowane galwanicznie ocynkowane kształtki

Cynkowane galwanicznie ocynkowane kształtki

Rodzaj płatności: L/C,T/T
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. zamówienie: 1 Piece/Pieces
Termin dostawy: 20 dni

Basic Info

Model nr: BD-L Zinc Plated Fittings

Kształt: Równy

Kodeks Główny: Okrągły

Kąt: 90 stopni

Grubość ściany: Sch40s

Materiał: Stal węglowa

Technika: Podrobiony

Orzecznictwo: JAK JA, ANSI, HAŁAS, JIS, BS, GB, GS, KS, API

Kolor: czarny

Additional Info

Pakowanie: Drewniana skrzynia lub paleta lub zgodnie z wymaganiami kupującego

wydajność: 1000pcs/month

marka: Bangdong

transport: Ocean,Land,Air,Train/TNT/DHL

Miejsce pochodzenia: Cangzhou, Chiny

Możliwość zasilania: 1000pcs/month

certyfikat: ISO/CE/API

Código HS: 73079900

Porta: Tianjin New Port,Beijing Air Port,Zhengzhou Train Station

Opis produktu

Bangdong ma ocynkowane galwanicznie kształtki rurowe. Jeśli potrzebujesz złączek ze stali ocynkowanej, ocynkowanych złączek do spawania doczołowego, ocynkowanych kutych przewodów rurowych, ocynkowanych gwintowanych łączników, ocynkowanych kształtek do rur spawalniczych, jesteś we właściwym miejscu. Cynkowane galwanicznie ocynkowane kształtki. Ocynkowane Złączki mają złączki do spawania doczołowego, kute łączniki rurowe dwa rodzaje.


Montaż rur spoiny ocynkowanej:

Kolanko, redukcja łokcia, równy trójnik, trójnik redukcyjny, trójnik z poprzeczką, trójnik rozcięty, złączki rurowe z kołnierzem, reduktor koncentryczny, reduktor mimośrodowy, końcówka naczynia, zaślepka itp.


Rozmiar: 1/2 "i więcej
Ocynkowane rury kute:

Kolano gwintowane, kolano nasadowe, trójnik gwintowany, trójnik nasadowy, złączka wtłaczająca, złączka stalowa, łącznik Halp, sprzęgło, złączka, tuleja, pierścienie itp.

Rozmiar: 1/2 "do 4"


Galwanotechnika

Powłoki galwaniczne (galwanizowane) są wytwarzane przez nakładanie cynku na blachę stalową i taśmę metodą elektroforezy. Podobnie do cynkowania blachy operacja jest ciągła, a grubość powłoki jest minimalna. Nakładany w hucie, arkuszu lub taśmie stalowej jest podawany za pomocą urządzenia wejściowego do serii płukań i płukania, a następnie do kąpieli galwanicznej.

Najbardziej rozpowszechnione układy cynkowo-elektrolitowo-anodowe to ołów-srebro lub inne nierozpuszczalne anody i elektrolity siarczanów cynku. Stosuje się także rozpuszczalne anody czystego cynku. Powłoka rozwija się, gdy dodatnio naładowane jony cynku w roztworze są elektrycznie redukowane do cynku i odkładane na dodatnio naładowanej katodzie (blacha stalowa). Można dodać przeróbki ziarna, aby uzyskać gładką, zwartą powłokę cynkową na stali.

Powłoki cynkowane galwanicznie nakłada się na blachy i drut; i dlatego są stosowane w podobnych zastosowaniach do ciągłego cynkowania blachy lub cynkowania drutu. Najczęściej stosowane są w nadwoziach samochodowych i sprzęcie. Ponadto, aby przedłużyć żywotność, ocynkowane galwanicznie powłoki można poddać obróbce, aby nadawały się do malowania, a często jest to zalecane ze względu na wyjątkowo cienką powłokę cynkową.Proces cynkowania dla kutych połączeń rurowych

Cynkowanie to praktyka polegająca na zanurzaniu czystego, pozbawionego tlenków żelaza lub stali w roztopionym cynku w celu utworzenia powłoki cynkowej, która jest metalurgicznie połączona z powierzchnią żelaza lub stali. Powłoka cynkowa chroni powierzchnię przed korozją, zabezpieczając żelazo lub stal na dwa sposoby.

Powłoka cynkowa chroni metal podstawowy przed atmosferą

Ponieważ metal cynkowy jest bardziej elektroujemny niż żelazo lub stal, cynk zapewnia ochronę katodową lub protektorową

Nawet jeśli powierzchnia ulegnie zarysowaniu, a metal podstawowy zostanie odsłonięty, cynk jest powoli zużywany, podczas gdy żelazo lub stal pozostają zabezpieczone przed korozją.

Proces cynkowania ogniowego jest przystosowany do powlekania prawie wszystkich rodzajów produktów gotowych i nieprodukowanych, takich jak drut, zbiorniki, arkusze, taśmy, rury i rury, osprzęt, sprzęt, tkanina druciana, elementy drążone i zespoły konstrukcyjne.

Cała galwanizacja składa się z czterech podstawowych kroków:

Przygotowanie powierzchni

Prefluxing

Cynkowanie

Wykończeniowy

Czynności przygotowawcze polegają na czyszczeniu i trawieniu, które uwalniają powierzchnię brudu, tłuszczu, rdzy i kamienia. Etap wstępnego oczyszczania służy do rozpuszczania jakiegokolwiek tlenku, który mógł powstać na powierzchni żelaza lub stali po trawieniu i zapobiega tworzeniu się rdzy. Czysta, wolna od tlenków praca jest galwanizowana przez zanurzenie w stopionym cynku. Operacje wykończeniowe obejmują gaszenie, usuwanie nadmiaru cynku i kontrolę.

Jak cynkowanie ogniowe różni się od cynkowania elektrolitycznego?
Cynkowanie ogniowe to proces nakładania ochronnej powłoki cynkowej poprzez zanurzenie produktu w kąpieli stopionego cynku. Cynkowanie jest preferowaną metodą powlekania ochronnego ze względu na niski koszt, łatwość stosowania i długą żywotność bez konserwacji. Zasadniczo stosowany w temperaturze od 830 do 870 stopni cynk wiąże się ze stalą. Jest to najczęściej stosowana zewnętrzna powłoka ochronna. W przypadku zastosowania na śruby, ze względu na grubość powłoki cynkowej, wszystkie ocynkowane nakrętki muszą być gwintowane.

Cynkowanie galwaniczne lub galwaniczne to proces, w którym cynk jest nakładany za pomocą prądu elektrycznego. Jest to cieńsza powłoka niż cynkowanie ogniowe, dzięki czemu nie nadaje się do zastosowań na zewnątrz. Jego zalety to jasność i jednolity kolor, co sprawia, że ​​jest bardziej estetyczny.


Ocynkowane rury do zdjęcia w celach informacyjnych.


Koszulka ocynkowana
Galvanized Pipe Fitting 11
Galwanizowany Łokieć Lr
Galvanized pipe fitting (6)

Galwanizowany sutek ocynkowany z gwintem

Galvanized pipe fitting (1)


Ocynkowany koncentryczny reduktor

Galvanized pipe fitting (7)


Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek złączek do spawania doczołowego, kutych złączek rurowych, złączki gwintowane Weldolet, złączki gwintowane zapraszamy do swobodnej rozmowy.