Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Kołnierz stalowy » Złączka kołnierzowa » NW Długi kołnierz do spawania Weldoflange Nipoflange

NW Długi kołnierz do spawania Weldoflange Nipoflange

Rodzaj płatności: L/C,T/T
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. zamówienie: 10 Piece/Pieces
Termin dostawy: 20 dni

Basic Info

Model nr: Weldoflange Nipoflange

Standard: HAŁAS, GB, JIS, ANSI, GOST, BSW

Rodzaj: Kołnierze spawalnicze

Materiał: Stal węglowa

Struktura: Boczny

Połączenie: Zaciski

Powierzchnia uszczelniająca: TG

Droga produkcyjna: Kucie

Additional Info

Pakowanie: Drewniane pudełka lub zgodnie z wymaganiami kupującego

wydajność: 1000pcs/month

marka: Bangdong

transport: Ocean,Land,Air,Train/TNT/DHL

Miejsce pochodzenia: Cangzhou, Chiny

Możliwość zasilania: 1000pcs/month

certyfikat: ISO/CE/API

Código HS: 73079900

Porta: Zhengzhou Train Station,Tianjin New Port,Beijing Air Port

Opis produktuWeldoflange, Nipoflange

Weldoflange i Nipoflange są połączeniem kołnierza Weld Neck i podobno Weldolet lub Nipolet.

Po stronie rury prowadzącej nipoflange jest zaprojektowane jako kute Weldolet. Oznacza to, że połączenie odgałęzione po stronie rury odpływowej jest połączeniem spawanym. Po drugiej stronie ma połączenie kołnierzowe. Połączenie kołnierzowe może być zaprojektowane zgodnie z wymaganiami klientów (zgodnie z DIN lub ANSI).


Weldoflange, Nipoflange
Dwa różne połączenia odgałęzień rury


Materiał kuty
Nipoflange podobne do ASME B 16.9 lub MSS-SP 97 jest wykonane z kutego materiału. Oznacza to, że nipoflange to kuty łącznik bez szwu spawalniczego.
WAZ (certyfikat testu akceptacyjnego)
Oczywiście możesz uzyskać standardowy certyfikat. 3.1 przy każdej dostawie. Na życzenie możemy dostarczyć certyfikat 3.2 (zwykle TÜV lub inne instytucje kontrolne). W certyfikacie. 3.1, przedstawiono skład chemiczny i właściwości fizyczne materiału.

Standardowe i specjalne materiały ze stalowego kołnierza
Anthermo jest w stanie dostarczyć nipoflanges w standardowych materiałach. Na życzenie dostarczane są również specjalne materiały.

Weldoflange i Nipoflange są kombinacją kołnierza Welding Neck i podobno Weldolet lub Nipolet. 2 komponenty są produkowane w jednym kawałku i nie są spawane. Te dopasowania rur są głównie w połączeniach rozgałęzień. Ponadto mają rozszerzony zakres specjalnych połączeń i kołnierzy i połączeń oddziałów.

Rozmiar: 1/2 "NB TO 24" NB.
Klasa: 150 #, 300 #, 400 #, 600 #, 900 #, 1500 # i 2500 #
Kołnierze dostępne z NACE MR 01-75

Pakowanie: bez użycia fumigacji lub fumigacji sklejki / palety lub skrzyń drewnianych

Obróbka powierzchniowa: olej antykorozyjny, przezroczysty / żółty / czarny farba antykorozyjna, cynk, cynkowany ogniowo. Mocowanie galwanizowane

Flanged Outlet Pipe Branch FittingsFitting FlangeThreaded Fittings Socket Weld Pipe FittingForged Steel Pipe Fitting


Kołnierz rury jest metodą łączenia rur, zaworów, pomp i innych urządzeń w celu utworzenia systemu rurociągów.

Zapewnia także łatwy dostęp do czyszczenia, kontroli lub modyfikacji. Kołnierze są zwykle spawane lub skręcane. Połączenia kołnierzowe rur są wykonywane poprzez skręcenie ze sobą dwóch kołnierzy z uszczelką pomiędzy nimi w celu zapewnienia uszczelnienia.

Materiały do ​​kołnierzy

Kołnierze rurowe są produkowane z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, żeliwo, aluminium, mosiądz, brąz, plastik itp., Ale najczęściej używanym materiałem jest kuta stal węglowa i powierzchnie obrabiane.

Ponadto, kołnierze, takie jak kształtki i rury, do szczególnych celów, czasami są wewnętrznie wyposażone w warstwy materiałów o zupełnie innej jakości, jak same kołnierze, które są "kołnierzami wyłożonymi".

Materiał kołnierza jest zasadniczo ustalany podczas wyboru rury, w większości przypadków kołnierz jest tego samego materiału co rura.

Wszystkie kołnierze omówione na tej stronie należą do standardów ASME i ASTM, o ile nie wskazano inaczej. ASME B16.5 opisuje wymiary, tolerancje wymiarowe itp. Oraz ASTM o różnych właściwościach materiałowych.

Wymiary kołnierzy

Każdy kołnierz zgodnie z ASME B16.5 ma kilka standardowych wymiarów. Jeśli sprawozdawca komisji opiniodawczej w Japonii lub przygotowujący się do pracy w Kanadzie lub pipefitter w Australii mówi o kołnierzu WPS, NPS 6, Class 150, Schedule 40 ASME B16.5, to przechodzi przez kołnierz, który na obrazku poniżej jest pokazany .

Jeśli kołnierz jest zamówiony, dostawca chce poznać jakość materiału. Na przykład ASTM A105 jest kutym kołnierzem ze stali węglowej, natomiast A182 jest kutym kołnierzem ze stali nierdzewnej.