Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Kołnierz stalowy » Złączka kołnierzowa » B16.5 Kołnierze zgrzewane SW Kołnierz SW

B16.5 Kołnierze zgrzewane SW Kołnierz SW

Rodzaj płatności: L/C,T/T
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. zamówienie: 10 Piece/Pieces
Termin dostawy: 20 dni

Basic Info

Model nr: SW FLANGE

Standard: HAŁAS, GB, JIS, ANSI, GOST, BSW

Rodzaj: Kołnierze spawalnicze

Materiał: Stal węglowa

Struktura: Boczny

Połączenie: Zaciski

Powierzchnia uszczelniająca: TG

Droga produkcyjna: Kucie

Additional Info

Pakowanie: Drewniane pudełka lub zgodnie z wymaganiami kupującego

wydajność: 1000pcs/month

marka: Bangdong

transport: Ocean,Land,Air,Train/TNT/DHL

Miejsce pochodzenia: Cangzhou, Chiny

Możliwość zasilania: 1000pcs/month

certyfikat: ISO/CE/API

Código HS: 73079900

Porta: Zhengzhou Train Station,Tianjin New Port,Beijing Air Port

Opis produktuKołnierze zgrzewane, kołnierz SW

Kołnierze do spawania w gniazdach

Montaż tulei wtykowych, kołnierze z wężem i wężem to rodzaj kutej rury stalowej, posiada żeńskie gniazdo, w którym jest zamontowana rura. Spawanie filetowe odbywa się od zewnątrz na rurze.

Kołnierz do spawania w kształcie gniazda jest podobny do kołnierza nasuwanego, z wyjątkiem tego, że ma otwór i wymiar pogłębienia.

Odbijacz jest nieco większy niż OD dopasowanej rury, umożliwiając włożenie rury w kołnierz podobny do kołnierza wsuwanego.

Średnica mniejszego otworu jest taka sama jak ID rury dopasowującej Ograniczenie wbudowane jest w dno otworu, które ustawia się jako ramię, na którym spoczywa rura.

Standardy, wymiary i waga
Kołnierze zgrzewane, kołnierz SW Kołnierz zgrzewany jest przymocowany do rury za pomocą spoiny pachwinowej wokół piasty kołnierza. Opcjonalne spoiny wewnętrzne mogą być stosowane w aplikacjach o dużym obciążeniu.
  • ANSI / ASME B16.5 Class 150 SW
  • ANSI / ASME B16.5 Klasa 300 SW
  • ANSI / ASME B16.5 Class 600 SW
  • ANSI / ASME B16.5 klasa 1500 SW
Eliminuje to wszelkie ograniczenia w przepływie podczas używania kołnierza do spawania gniazd.
Specyfikacje kołnierzy spawanych:

Ten typ kołnierza zostanie przyspawany do rury lub łącznika za pomocą pojedynczego spawania z pełnym przetopem, V (Buttweld).

Szczegóły kołnierza do spawania na szyję

1 . Kołnierz z wężem 2 . Butt Weld 3 . Rura lub łącznik

Rozmiar: 1/2 "do 60", DN 12 mm do DN 1500 mm
Klasa ciśnienia: Klasa 150 do klasy 2500, PN 2.5 do PN 250
W obliczu: RF / RTJ

Materiał kołnierza stalowego, kołnierze spawane:
Stal Cabon: A105, A350 LF2
Kołnierz rury ze stali nierdzewnej: A182 F304 / F304L / F316 / F316L / F321
Rury ze stali stopowej: F11, F12
Pakowanie: skrzynia ze sklejki i paleta ze sklejki

Zalety i wady złączek Socket Weld

Rura nie musi być zukosowana do przygotowania spoiny. Chwilowe zgrzewanie za pomocą haczyków nie jest konieczne do wyrównania, ponieważ w zasadzie dopasowanie zapewnia prawidłowe ustawienie.
Metal spoiny nie może przedostać się do otworu rury.
Mogą być stosowane zamiast złączek gwintowanych, więc ryzyko wycieku jest znacznie mniejsze. Radiografia nie jest praktyczna w przypadku spoiny pachwinowej; dlatego prawidłowe dopasowanie i spawanie ma kluczowe znaczenie. Spoina pachwinowa może być kontrolowana za pomocą badania powierzchni, metod badania cząstek magnetycznych (MP) lub penetracji cieczy (PT).
Koszty budowy są niższe niż w przypadku połączeń spawanych doczołowo ze względu na brak dokładnych wymagań dotyczących dopasowania i eliminację specjalnej obróbki końcowej spoiny czołowej.Stal kuta Kołnierz są perfekcyjnie wykończone z precyzją za pomocą najnowszych maszyn.

Wymiar powinien być zgodny z normą JIS ANSI DIN BS odpowiednio.
Kuty kołnierz jest definiowany jako urządzenie płytkowe, zwykle okrągłe, które jest przymocowane do końca rury, łącznika, zaworu lub innego przedmiotu w celu ułatwienia montażu i demontażu systemu rurociągów.

Stainless Steel Flange

Stainless-Forged_Flange
Kołnierz ze stali kutej

Kute kołnierze ze stali węglowej lub stali nierdzewnej, materiały zgodne z normami JIS, ASTM A182, A105, DIN17100 ST-2 i BS. Wymiar powinien być zgodny z normą JIS ANSI DIN BS odpowiednio.

Kołnierze są odpowiednie do łączenia rur stalowych przenoszących media, takie jak para wodna, olej, powietrze i woda. Są szeroko stosowane w przemyśle chemicznym i przemyśle stoczniowym. Kołnierze nadają się do spawania. Kołnierze obejmują przede wszystkim: sznur spawalniczy, ślepy, ślizgowy, łączący, gniazdowy, redukujący i płytkowy.

Dostępny rozmiar: 1/2 "- 72" (DN15-DN1800).

Kute kołnierze ze stali węglowej lub stali nierdzewnej, materiały zgodne z normami JIS, ASTM A182, A105, DIN17100 ST-2 i BS.

W produkcji naciśnij masę kucia części, ilość partii różnych metod kucia. Wolna produktywność kucia jest niska, nadwyżka przetwarzania jest duża, ale narzędzie jest proste, uniwersalność jest duża, więc jest szeroko

Kute kołnierze stalowe wytwarzane są w siedmiu głównych klasach:
A sme B 16.5 Klasa 150 lb 400 lb 900lb 2500lb 300lb 600lb 1500lb cięcia, a następnie nadal bić, aby wyeliminować wlewki w segregacji, luźne i inne wady. Cena i właściwości mechaniczne są wyższe niż zwykły kołnierz odlewniczy klasy. Kołnierz jest częścią łączącą rurę z rurą i zaworem, połączoną z końcem rury. Jest również używany do kołnierza na wlocie i wylocie urządzenia.

rodzaj twarzy: twarz płaska, twarz podniesiona, twarz z czoła pierścienia, powierzchnia stawu biodrowego, twarz męska, twarz kobiety, język i groove twarz

Rodzaj:
Kołnierz do spawania, kołnierz ślizgowy, kołnierz żaluzjowy, kołnierz spawany, kołnierz gwintowany, kołnierz redukcyjny, kołnierz zaślepiający, kołnierz z otworami