Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Kołnierz stalowy » Złączka kołnierzowa » ASTM A182 F5 Stalowe kołnierze

ASTM A182 F5 Stalowe kołnierze

Rodzaj płatności: L/C,T/T
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. zamówienie: 10 Piece/Pieces
Termin dostawy: 15 dni

Basic Info

Model nr: Steel Flanges

Standard: HAŁAS, GB, JIS, ANSI, GOST, BSW

Rodzaj: Kołnierze spawalnicze

Materiał: Stal węglowa

Struktura: Okrągły

Połączenie: Spawalniczy

Powierzchnia uszczelniająca: MFM

Droga produkcyjna: Kucie

Additional Info

Pakowanie: Drewniane pudełka lub zgodnie z wymaganiami kupującego

wydajność: 1000pcs/month

marka: Bangdong

transport: Ocean,Land,Air,Train/TNT/DHL

Miejsce pochodzenia: Cangzhou, Chiny

Możliwość zasilania: 1000pcs/month

certyfikat: ISO/CE/API

Código HS: 73043990

Porta: Tianjin New Port,Beijing Air Port,Wuhan Train Station

Opis produktu

ASTM A182 F5 Stalowe kołnierze


Łączniki kołnierzowe ze stali stopowej Bangdong , kołnierze ze stali stopowej ASTM A182, kołnierze do spawania w kołnierzach AISI 4130. Kołnierze szyjki spawanej są wiercone (obrabiane) z grubością ścianki kołnierza o takich samych wymiarach dopasowanej rury. Im lżejsza jest rura, tym większy otwór, odwrotnie, im cięższa rura, tym mniejszy otwór. Nasz asortyment kołnierzy szyjkowych do spawania, kołnierze szyjkowe do spawania są zwykle używane do wysokich ciśnień, zimnych lub gorących temperatur. Specjalizujemy się w tych kołnierzach w różnych wymiarach i specyfikacjach materiałowych w oparciu o wymagania klientów.


Oferujemy najwyższej jakości Slip on Flanges, które są trwałe i dostępne w przystępnych cenach. Zadowolenie klienta ma w naszej firmie pierwszorzędne znaczenie, a więc najwyższej jakości surowiec wykorzystywany jest do produkcji Slip on Flanges. Slip on Flanges jest przydatny w mniej rygorystycznych wymaganiach pod względem długości odcinka rury. Slip on Flanges jest dostępny w różnych wymiarach i konkurencyjnych cenach z zachowaniem standardów rynkowych.


Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości kołnierzy zaślepiających. Produkty te nie mają żadnego otworu i są powszechnie używane do blokowania / zamykania końca systemu rurociągów. Wyprodukowane przy użyciu najnowszych zaawansowanych technologii i wysokiej jakości surowców, produkty te są bardzo trwałe i odporne na korozję. Oferujemy dostosowanie produktu i są one dostępne w konkurencyjnych cenach.
Redukcja może być gwintowana lub spawana w zależności od wymagań klienta.

Kołnierz zgrzewany jest to urządzenie przyspawane do końca rury, aby można było przykręcić rurę do innej rury o podobnym kołnierzu. Kołnierze ze spawania ze stali nierdzewnej umożliwiają łatwe odłączanie i ponowne podłączanie rury. Dostępne w szerokim spektrum kształtów i rozmiarów, nasze kute lekkie stalowe kołnierze do spawania są produkowane przy użyciu najwyższej jakości materiału, takiego jak kołnierze do spawania ze stali nierdzewnej, kołnierze ze stali węglowej i znane ze swojej trwałości i wydajności.


KOŁNIERZOWE KOŁNIERZE LAPOWE są stosowane przede wszystkim z łącznikami zakładkowymi, a łączny początkowy koszt tych dwóch elementów jest o około jedną trzecią wyższy niż porównywalnych kołnierzy szyjkowych do spawania. Ich zdolność do utrzymywania ciśnienia jest niewielka, jeśli w ogóle, lepsza niż w przypadku kołnierzy wsuwanych, a trwałość zmęczeniowa zespołu wynosi tylko jedną dziesiątą wartości zgrzewania kołnierzy szyjkowych. Głównym zastosowaniem kołnierzy zakładowych w systemach rurowych ze stali węglowej lub niskostopowej są usługi wymagające częstego demontażu w celu przeprowadzenia inspekcji i czyszczenia, a możliwość obracania kołnierzy i wyrównywania otworów na śruby znacznie upraszcza montaż dużej średnicy lub niezwykle sztywnych przewodów rurowych. Należy unikać ich stosowania w miejscach, w których występują silne naprężenia zginające.

Kołnierz zaślepiający Spectacle

Rysunek 8 Kołnierz

Kołnierz złącza stopy aluminiowej

Kołnierz ze stali nierdzewnej

Okrągły kołnierz złącza

Kołnierze do płytek ze stali nierdzewnej

Kołnierz z gwintowaną powierzchnią czołową

Kołnierz gwintowany ze stali nierdzewnejASTM A182 F5 Steel Flanges