Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Kołnierz stalowy » Złączka kołnierzowa » ASME B16.11 / BS3799 Kołnierz zgrzewany z gniazdem

ASME B16.11 / BS3799 Kołnierz zgrzewany z gniazdem

Rodzaj płatności: L/C,T/T
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. zamówienie: 10 Piece/Pieces
Termin dostawy: 15 dni

Basic Info

Model nr: Socket Weld Tee

Rodzaj: Równy

Połączenie: Płeć żeńska

Materiał: Stop

Kształt: Redukcja Tee

Boczny: 90 ° Tee

Kodeks Główny: Okrągły

Grubość ściany: SCH40

koniec: Czarne Malarstwo

Technika: Podrobiony

Ciśnienie znamionowe: 6000LBS

Standard: ASTM

Orzecznictwo: ISO, BV

Additional Info

Pakowanie: Drewniane pudełka lub zgodnie z wymaganiami kupującego

wydajność: 1000pcs/month

marka: Bangdong

transport: Ocean,Land,Air,Train/TNT/DHL

Miejsce pochodzenia: Cangzhou, Chiny

Możliwość zasilania: 1000pcs/month

certyfikat: ISO/CE/API

Código HS: 73079900

Porta: Zhengzhou Train Station,Tianjin New Port,Wuhan Train Station

Opis produktu

Koszulka spawana ASME B16.11 / BS3799


Bangdong Supply A182 F22 Stalowe kołnierze, A182 F91 Stalowe kołnierze, A182 F316 / L Stalowe kołnierze. Złącze rurowe służy do zmiany kierunku, rozgałęziania lub łączenia systemu rurociągów. Istnieje wiele różnych rodzajów okuć i są one produkowane w tych samych rozmiarach, zestawieniach (ścianka) i materiałach, co rura. Typowe konfiguracje dopasowań pasują do trzech ogólnych grup; Spoiny czołowe, gwintowane (skręcane) i spawane w gnieździe


Przykręcone kołnierze

Ten kołnierz jest określany jako gwintowany lub skręcany. Służy do łączenia innych elementów gwintowanych w aplikacjach o niskim ciśnieniu, niekrytycznych.

Różne typy kołnierza gwintu są następujące:

  • Zwykłe kołnierze gwintowane
  • Gwintowane kołnierze
  • Gwintowane kołnierze

Spawanie nie jest wymagane.

Rodzaje przykręcanych kołnierzyStandardowe kolanka typu Butt-Weld mają trzy podstawowe promienie 90 °, 45 ° i 180 °. Przy żądaniu łokcia standardem domyślnym jest [Długi promień ", ale mogą one być również dostarczane w [Krótki promień". Pojęcia [Długi promień "i [Krótki promień" są ważne do zrozumienia. [Promień długi "oznacza, że ​​wymiar od środka do końca jest półtorakrotnością nominalnego rozmiaru rury. [Promień krótki" oznacza, że ​​wymiar od środka do końca jest równy nominalnemu rozmiarowi rury. 180-stopniowe kolano powrotne nie jest zwykle magazynowane i generalnie musi być produkowane na żądanie.

Trójniki (standardowe i redukujące)

Podstawowym celem trójnika jest wykonanie odgałęzienia z linii rurociągu (lub biegu). Oddział może wymagać tego samego rozmiaru, co bieg, lub może być mniejszy lub mniejszy od biegu.

Wymiary dla Tees musisz sprawdzić na wykresie dopasowania. W przypadku trójkątów prostych wymiar środkowy końca obu końców i wylotu odgałęzienia jest taki sam. W przypadku Tee Reduującego, środek do końca wylotu oddziału różni się od biegu.

Reduktory (koncentryczne i ekscentryczne)

Redukcja to dopasowanie używane do zmiany rozmiaru linii o jeden lub więcej rozmiarów mniejszych (lub większych). Istnieją dwie powszechne wersje Redukcji rurociągów. Istnieją koncentryczne reduktory - gdzie linia środkowa wlotu i wylotu jest taka sama. Przy pomocy mimośrodowego reduktora jedna strona jest płaska. Reduktory koncentryczne są używane głównie w sytuacjach, w których reduktor znajduje się w pionowym przewodzie rurowym. Reduktory mimośrodowe stosuje się w poziomych przebiegach rur.

Czapki

Zaślepka spawalnicza służy do zamykania końca rury, w której zamknięty koniec ma zasadniczo kształt półeliptyczny, o ile nie jest wykonany z litego pręta.

Złącza gwintowane (skręcane) i spawane w gnieździe

Złączki do spawania gwintowanego i gniazdowego są stosowane w przypadku rur o małej średnicy 2 "NPS i w dół. Większość gwintowanych łączników będzie miała gwint wewnętrzny (wewnętrzny) na NPT (National Pipe Thread). Wyjątkiem będą swagi, wtyczki i łokcie uliczne, w których będą miały gwint zewnętrzny (zewnętrzny). Złączki w kształcie Socket-Weld mają głębokie gniazdo, w które rura ślizga się i wyrównuje. Spoina jest następnie wykonywana na zewnętrznej powierzchni rury i złączki.

Złączki gwintowane i łączniki wtykowe są określone dla klasy ciśnienia, w której stal nierdzewna jest powszechnie dostępna: klasa 150 #, 3000 # i 6000 #. Łączniki odlewów (150 #) są zwykle używane do usług wodnych i powietrznych w niskiej temperaturze i ciśnieniu, podczas gdy kute (3000 #, 6000 #) okucia są zwykle używane do wyższych ciśnień i temperatur, a także do bardziej złożonych mediów.

Typowe konfiguracje

Łokcie: Kolanko 90 ° i 45 °, w przeciwieństwie do łączników do spawania doczołowego, nie ma opcji długiego promienia ani krótkiego promienia; przychodzą tak, jak są, i nie można ich "przyciąć", aby umożliwić różne opcje kąta.

Trójniki: Łączniki gwintowane i łączące wgłębienia teowe służą do wykonywania rozgałęzień. Występują w prostym i kilku malejących rozmiarach.

Wiązania: Przędza wkręcana i splotka z gniazdem ma kształt koncentryczny i ekscentryczny.

Zaślepki i zaślepki: nasadki i zaślepki mają zapewniać bliższy koniec rury lub złączki.

Nipples: A Nipple to nazwa nadana krótkiej długości rurek. Nie pasuje to w takim samym kontekście jak łokieć czy trójnik. Sutki są wycinane z rury i można je kupić w standardowych długościach do 12 cali.

Związki: Unia jest jak sprzężenie, które można odłączyć / ponownie połączyć, co może być pomocne w przypadkach, gdy ta funkcja jest pożądana.

Okucia out-let:

Sposób wykonywania połączeń rozgałęźnych na rurze i naczyniach polega na zastosowaniu łącznika wyporowego. Główną cechą typowej armatury out-let jest zabudowana konstrukcja podstawy, która eliminuje potrzebę jakiejkolwiek innej formy wzmocnienia gałęzi. Podstawa standardowego wypustu ma kształt siodła pasujący do rury prowadzącej.

Użytkownik określa dopasowanie przez rozmiar run (nagłówek), a następnie rozmiar gałęzi. Rozmiar głowicy jest na ogół większy (Przykład: 12 "x 2", spoina Sch 40s A / SA182-F316 / 316L) Okucia zewnętrzne są wykonane z podstawą, która obejmuje zakres rozmiarów główek.

Weld out let - koniec wylotowy armatury jest ścięty, dzięki czemu można go dopasować do zgrzewania doczołowego z rurą lub inną armaturą. Spawalnictwo

Wyjście gwintu - Koniec wyjściowy jest gwintowany tak, aby pasował do normalnie zwężających się gwintów rury lub podłączanego sprzętu. Gwintowane rozmiary wylotów są zwykle ograniczone do rur o małej średnicy (2 "NPS i dół).

Sock-O-Let - Wylot ma gniazdo pasujące do złączek rurowych spawane z rurą. Rozmiary gniazd są zwykle ograniczone do małych (2 "NPS i niżej).

Wysięgnik boczny - Wysięgnik boczny osadzony jest na rurze prowadzącej pod kątem 45 ° i może być dostarczony na końcu spawania z przyspawanym do spajania gwintem lub gwintem.

Wyprzedzanie łokciowe - Wypukłość łokcia jest przystosowana do zamontowania na tylnej stronie kolanka 90 ° o dużym promieniu i może być dostarczona na końcu spawania doczołowego z gwintem lub z gwintem wewnętrznym.

Wyjście na sutki - Wylot ze smoczkiem to złączka ze wzmocnioną podstawą do przymocowania do rury prowadzącej, a następnie ma krótkie przedłużenie rury z gwintowanym lub gładkim końcem wylotowym.Timg 5