Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Stalowa rura » Rura ERW / EFW » Trójwalcowe gięcie rur SAW

Trójwalcowe gięcie rur SAW

Rodzaj płatności: L/C,T/T
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. zamówienie: 10 Piece/Pieces
Termin dostawy: 15 dni

Basic Info

Model nr: SAW Pipes

Rodzaj: Bezszwowy

Orzecznictwo: API, CE, BSI, UL

Podanie: Struktura rury, Rura płynów, Rura olejowa, Rura kotłowa, Rura nawozów chemicznych, Rura gazowa, Rura hydrauliczna, Rura wiertnicza

Kształt przekroju: Okrągły

Obróbka powierzchniowa: Błyszczący

Stosowanie: Transport rurociągów, Specjalny cel, Wiercenie naftowe i gazowe, Przemysł maszynowy, Przemysł chemiczny, Sprzęt termiczny, Górnictwo, Budownictwo i Dekoracja

Technika: ERW

Materiał: Stali stopowej

Additional Info

Pakowanie: Drewniane pudełka lub zgodnie z wymaganiami kupującego

wydajność: 1000pcs/month

marka: Bangdong

transport: Ocean,Land,Air,Train/TNT/DHL

Miejsce pochodzenia: Cangzhou, Chiny

Możliwość zasilania: 1000pcs/month

certyfikat: ISO/CE/API

Código HS: 73043990

Porta: Tianjin New Port,Beijing Air Port,Wuhan Train Station

Opis produktu

Trójwalcowe gięcie rur SAW


Bangdong Supply SMLS Steel Pipe, Rury stalowe, SSAW Steel Pipe. Linia produkcyjna przyjmuje giętarkę trójrolkową / czterowalcową do formowania. W przypadku uformowanego krótkiego odcinka rury spawanie punktowe najpierw przeprowadza się metodą spawania łukiem elektrycznym w osłonie CO2, obróbki cieplnej przed spawaniem, a następnie spawania wewnętrznego prostego, spawania zewnętrznego, spawania wewnętrznego i spawania zewnętrznego. spawanie warstwowe i wieloprzejściowe. Po zakończeniu spawania szew spawalniczy zostaje utrwalony na gorąco, aby zmniejszyć naprężenia szczątkowe spoiny i zwiększyć właściwość odporności na korozję naprężeniową metalu. Charakterystyczną cechą linii produkcyjnej jest grubość ścianki i średnica produktu jest duża, co może być szeroko stosowane w rurach strukturalnych, takich jak stalowy most konstrukcyjny, wieża transmisyjna wysokiego napięcia, morska i lądowa wieża wiatrów, sprzęt platformy morskiej i nadbudówka. długie stosy rur itp.


Rury stalowe SAW są niewystarczające do spawania łukiem krytym, które wykorzystuje się do lutowania łukiem krytym do produkcji stali, proces ten wytwarza bardzo wysoką gęstość prądu, warstwę topnika, aby zapobiec szybkiemu spadkowi ciepła, i koncentruje się w region spawania. Zanurzeniowe spoiny łukowe o wysokiej jakości, wysokiej wydajności produkcyjnej, łuku i dymu Kilka cech rury spawanej łukiem krytym jest szeroko stosowane w zbiornikach ciśnieniowych, w produkcji rur, belkach, płynach niskociśnieniowych, w hutach stali. Główne produkty z rur stalowych SAW Rury stalowe LSAW, spawanie wzdłużne z łukiem stalowym Rura stalowa LSAW, to zastosowanie produkcji spawania łukiem krytym prostej rury stalowej.


Różnica między rurami ERW, rurami SSAW i rurami LSAW


Rury stalowe bez szwu są wykorzystywane głównie w rurociągach naftowych i gazociągach, ale rzadko są stosowane w rurociągach naftowych o dużych odległościach. Większość rurociągów dalekosiężnych wykorzystywała rury ERW, rury SSAW i rury LSAW. Oto porównanie cech technologicznych i wydajności tych rur.

1. Rury do spawania elektrycznego
Rury zgrzewane elektrycznie (ERW) mają dwa rodzaje spawania, zgrzewania indukcyjnego i spawania kontaktowego. Rura ERW zastosowała szeroki walcowany na gorąco profil stalowy jako surowiec i przechodziła przez wstępne zginanie, ciągłe formowanie, spawanie, prostowanie, cięcie i inne procesy. Rura ma krótkie złącza spawane, wysoką dokładność wymiarową, jednolitą grubość i doskonałą powierzchnię i może wytrzymać wysokie ciśnienie. Ma jednak również wady, taką małą średnicę i cienką ścianę, a połączenia spawalnicze łatwo ulegają erozji. Obecnie rury ERW są głównie wykorzystywane do transportu gazu i ropy do mieszkańców miast.
2. Spiralne rury do spawania łukiem krytym
Spiralne rury spawane łukowo (SSAW) mają spiralne złącza spawane, a rury są spawane i formowane w tym samym czasie. Taśma stalowa o tej samej specyfikacji może produkować rury SSAW o różnych średnicach. Połączenia spawalnicze pozwalają uniknąć dużych naprężeń i mają większą wytrzymałość na siły. Wadami są słabe geometryczne średnice; dłuższe połączenia i złącza spawalnicze łatwo ulegają pęknięciom, porowatości i innym defektom spawalniczym. Zgodnie ze specyfikacją projektową rurociągu olejowego i gazowego, rury SSAW mogą być stosowane tylko w trzeciej i czwartej klasie. Kraje rozwinięte ulepszyły technologię, oprócz formowania i spawania, oraz mają wstępne spawanie i precyzyjne procesy spawania, które sprawiają, że jakość spawania jest zbliżona do rur UOE. Obecnie rynek krajowy nie opanowuje tej technologii, która wymaga poprawy. Rury SSAW wytwarzane tradycyjną techniką są szeroko stosowane w projekcie przesyłania gazu ziemnego z zachodu na wschód Chin. USA, Japonia i Niemcy uważają, że nie nadaje się do używania przewodów SSAW jako głównego łącza; Kanada i Włochy używają go częściowo, a Rosja używa go w małej skali, ze ścisłymi dodatkowymi warunkami. Chiny, ze względów historycznych, nadal używają rur SSAW jako głównych pni w większości obszarów.
3. Rury do spawania łukiem podłużnym
W rurach spawania wzdłużnego z zagłębionym łukiem (LSAW) jako surowca stosowana jest stal jednopłytkowa, stosowana dwustronna metoda spawania łukiem krytym. Gotowe produkty mają większą specyfikację, a złącza spawalnicze mają doskonałą ciągliwość, plastyczność i dobre uszczelnienie. Rury LSAW mają dużą średnicę, grubą ścianę i mogą wytrzymać wysokie ciśnienie i niską temperaturę. Rury LSAW odgrywają ważną rolę w rurociągach naftowych i gazowych o cechach wysokiej wytrzymałości, wysokiej jakości i dużych odległości. Zgodnie ze standardem American Petroleum Institute (API), rura LSAW jest jedyną wyznaczoną rurą w dużych skalowanych transportach ropy i gazu, szczególnie gdy rurociągi przecinają gęsto zaludnione obszary miejskie oraz miasta pierwszej i drugiej klasy.Standard produktu

Standard

 

  Code of standard

China National Standard

GB

9711.1.9253.2

American Petroleum Institute

API

5CT.5B

International Organization for Standardization

ISO

11960.10422

The United States Society for Testing and Materials

ASTM

A370.E112.E45
Standard produktu

Standard

 

  Code of standard

China National Standard

GB

9711.1.9253.2

American Petroleum Institute

API

5CT.5B

International Organization for Standardization

ISO

11960.10422

The United States Society for Testing and Materials

ASTM

A370.E112.E45Rura SAW w magazynie:


Rura ze stali węglowej SAW

SAW Alloy Steel Pipe

SAW A106 B Steel Pipe

SAW A53 Gr B Steel Pipe


Jeśli potrzebujesz rur ze stali węglowej, rury ze stali stopowej lub innej rury ze stali specjalnej, zapraszamy do swobodnej rozmowy, mamy dla Ciebie odpowiednie zapasy.
Three-roll Bending SAW Pipes