Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Stalowa rura » Rura ERW / EFW » Rury ze stali węglowej ocynkowanej

Rury ze stali węglowej ocynkowanej

Rodzaj płatności: L/C,T/T
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. zamówienie: 10 Meter
Termin dostawy: 25 dni

Basic Info

Model nr: Galvanized Steel Pipe

Rodzaj: Spawane

Orzecznictwo: API, CE

Podanie: Struktura rury, Rura płynów, Rura olejowa, Rura kotłowa, Rura nawozów chemicznych, Rura gazowa, Rura hydrauliczna, Rura wiertnicza

Kształt przekroju: Okrągły

Obróbka powierzchniowa: Ocynkowany

Stosowanie: Transport rurociągów, Specjalny cel, Wiercenie naftowe i gazowe, Przemysł maszynowy, Przemysł chemiczny, Sprzęt termiczny, Górnictwo, Budownictwo i Dekoracja

Technika: Walcowane na gorąco

Materiał: Stal węglowa

Additional Info

Pakowanie: w pakiecie lub zgodnie z wymaganiami kupującego

wydajność: 600T/month

marka: Bangdong

transport: Ocean,Land,Air,Train/TNT/DHL

Miejsce pochodzenia: Cangzhou, Chiny

Możliwość zasilania: 600T/month

certyfikat: ISO/CE/API

Código HS: 73043990

Porta: Tianijin New Port,Beijing Air Port,Cangzhou Train Station

Opis produktu

Rury ze stali węglowej ocynkowanej. Bangdong jest dobrym dostawcą rur stalowych ocynkowanych ze stali węglowej strukturalnie ocynkowanych, rur stalowych ocynkowanych okrągłych ze stali węglowej, rur stalowych ocynkowanych ASTM


Rury ocynkowane są produkowane do zwykłego użytku w instalacjach parowych, wodnych, gazowych lub powietrznych. Zgodny z UL i zatwierdzony przez FM, rozmiary 1? do 6 ?? nominalna, do stosowania w instalacjach zraszaczy przeciwpożarowych. Wykonujemy rury bezszwowe A106 w grubości ścian Sch 40, Sch 80 i Sch 160. Zastosowania obejmują: rafinerie, elektrownie i kotły. Gatunki bez szwu ze stali węglowej Rura B & C może być stosowana do serwisowania wysokiego ciśnienia i wysokiej temperatury. Rura jest odpowiednia do gięcia, wykonywania kołnierzy i podobnych operacji formowania oraz do spawania. Inne dostępne rury to - rury API5L GRADE B, A-335 oraz rury P11 i P22 do zastosowań w elektrowniach.


Blachy ze stali ocynkowane są przez zanurzenie ich w kąpieli cynkowej, aby zapobiec powstawaniu rdzy i twardszej powierzchni. Stal ocynkowana jest często stosowana w aplikacjach wymagających gięcia, takich jak wiadra lub wanny, ale trudno jest je spawać lub pracować w inny sposób. Stal ocynkowana znajduje się na najniższym poziomie cen.


Rura stalowa ocynkowana to stal pokryta warstwą metalu cynkowego. Podczas cynkowania stal zanurza się w stopionej kąpieli cynkowej, zapewniając twardą, równomierną powłokę barierową. Rury ocynkowane są pokryte materiałem cynkowym, aby stalowa rura była bardziej odporna na korozję.


JAKA JEST RÓŻNICA W RURZE ZE STALI CZARNEJ I OCYNKOWANEJ STALOWEJ?

Woda i gaz wymagają użycia rur do przenoszenia ich do domów mieszkalnych i budynków komercyjnych. Gaz dostarcza energię do pieców, podgrzewaczy wody i innych urządzeń, podczas gdy woda jest niezbędna dla innych ludzkich potrzeb. Dwa najpopularniejsze typy rur używanych do transportu wody i gazu to czarna stalowa rura i ocynkowana stalowa rura.

Rura ocynkowana

Rury ocynkowane są pokryte materiałem cynkowym, aby stalowa rura była bardziej odporna na korozję. Głównym zastosowaniem ocynkowanej rury jest doprowadzanie wody do domów i budynków komercyjnych. Cynk zapobiega również gromadzeniu się osadów mineralnych, które mogą zatkać linię wody. Rury ocynkowane są powszechnie stosowane jako ramy rusztowań ze względu na ich odporność na korozję.

Rura ze stali czarnej

Czarna rura stalowa różni się od rury ocynkowanej, ponieważ jest niepowleczona. Ciemny kolor pochodzi z tlenku żelaza powstałego na jego powierzchni podczas produkcji. Podstawowym celem czarnych rur stalowych jest przenoszenie propanu lub gazu ziemnego do domów mieszkalnych i budynków komercyjnych. Rura jest produkowana bez szwu, dzięki czemu jest lepszą rurą do przenoszenia gazu. Czarna stalowa rura stosowana jest również w systemach tryskaczy przeciwpożarowych, ponieważ jest bardziej ognioodporna niż rury ocynkowane.

A106 Rura

Rura ASTM A106 (również objęta specyfikacjami ASME jako S / A 106) jest standardową specyfikacją dla bezszwowych rur ze stali węglowej do serwisowania w wysokiej temperaturze. Najczęściej stosowane są w rafineriach i instalacjach, gdy gazy lub płyny są transportowane w wysokich temperaturach i ciśnieniach. Bangdong jest światowym liderem w dostawach rur A106 / SA 106 i oferuje pełen zakres gatunków B / C w rozmiarze szalejącym od NPS 1/8 "do NPS 48", o nominalnej (średniej) grubości ścianki podanej w ANSI B36.10. Rury o innych wymiarach mogą być dostarczane pod warunkiem, że rura spełnia wszystkie inne wymagania niniejszej specyfikacji *. Rury zamówione zgodnie z niniejszą specyfikacją powinny nadawać się do gięcia, wykonywania kołnierzy, spawania i podobnych operacji formowania. Pełna oferta A106 jest dostępna w Harmonogramach od 10 do 160, STD, XS, XXS. Niezaplanowane grubości ścianek dostępne do 4 cali.

Bangdong oferuje pełną gamę bezszwowych rur ze stali węglowej A106.

Stopnie B / C

A53 Specyfikacje porównawcze

ASTM Specyfikacja A53 obejmuje bezszwową i spawaną, ocynkowaną na czarno i nominalnie (przeciętną) rurę ścienną do zwijania, gięcia i innych specjalnych celów i nadaje się do spawania. Produkty rurociągów Bangdong produkują rury ocynkowane.

Rozmiary : NPS 1/8 "do NPS 48"

Grubość ścianki : Harmonogramy od 10 do 160, STD, XS, XXS.

* Często żądane niezaplanowane ściany do 4 "i certyfikowane minimalne elementy ścienne


Rury stalowe bez szwu :

Stalowa rura Api 5l, rura ze stali węglowej, rura stalowa A106 B, rura

Rura A333 Gr6, A53 Gr B Rura stalowa, Rura Smls CsOcynkowana rura ze stali węglowej z zakończeniami gwintowanymi


22338773_123095931742122_4923412741372423258_o

Carbon Steel Pipes 2Erw Steel Pipes

Galvanized Carbon Steel Pipe