Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Stalowa rura » Rura ze stali węglowej » Rura stalowa A53

Rura stalowa A53

Rodzaj płatności: L/C,T/T
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. zamówienie: 10 Piece/Pieces
Termin dostawy: 15 dni

Basic Info

Model nr: BD-L Pipe

Rodzaj: Bezszwowy

Orzecznictwo: API

Podanie: Struktura rury, Rura płynów, Rura olejowa, Rura kotłowa, Rura gazowa

Kształt przekroju: Okrągły

Obróbka powierzchniowa: Ocynkowany

Stosowanie: Transport rurociągów, Wiercenie naftowe i gazowe, Przemysł maszynowy, Budownictwo i Dekoracja

Technika: ERW

Materiał: Stal węglowa

Additional Info

Pakowanie: W pakiecie lub zgodnie z wymaganiami kupującego

wydajność: 1000mtr/month

marka: Bangdong

transport: Ocean,Land,Air,Train/TNT/DHL

Miejsce pochodzenia: Cangzhou, Chiny

Możliwość zasilania: 1000mtr/month

certyfikat: ISO/CE/API

Código HS: 73051100

Porta: Tianjin New Port,Wuhan Train Station,Tianjin New Port

Opis produktu

Rura stalowa A53. Jeśli szukasz A53 Gr B Seamless pipe, Zapas rur stalowych A53, Rura stalowa A53 Gr B prosimy o kontakt z nami swobodnie, mamy ich pełne zapasy.

Nasza stal jest produkowana lokalnie, opracowywana i produkowana, co oznacza, że ​​nasi klienci mają zapewnioną najwyższą jakość i lokalną, zaangażowaną obsługę klienta, zainwestowaną w sukces Twojego projektu. Pipociąg Bangdong kontroluje każdy etap procesu wytwarzania rur, od stopu do produktu końcowego. Produkujemy nasze produkty rurowe w kilku obiektach opartych na CN, które produkują wysokiej jakości produkty rurowe o niskiej zawartości w szerokim zakresie poziomów wytrzymałości i doskonałej ciągliwości.

A53 Specyfikacje porównawcze

ASTM Specyfikacja A53 obejmuje bezszwową i spawaną, ocynkowaną na czarno i nominalnie (przeciętną) rurę ścienną do zwijania, gięcia i innych specjalnych celów i nadaje się do spawania. Produkty rurociągów Bangdong produkują rury ocynkowane.

ASTM A53 jest stopem ze stali węglowej, używanym jako stal konstrukcyjna lub do hydrauliki niskiego ciśnienia. Specyfikacje dotyczące stopu są określone przez ASTM International, w specyfikacji ASTM A53 / A53M.

Rura A53 występuje w trzech typach i dwóch gatunkach, A53 Typ F, która jest wzdłużnie zgrzewana doczołowo lub ciągła spawana (tylko klasa A), A53 Typ E, która jest spajana wzdłużnie elektrycznie (klasy A i B) i A53 typu S , która jest bezszwową rurą, wytwarzaną przez obróbkę na gorąco i ewentualnie na zimno, stal (gatunki A i B). Rura ASTM A53 jest zwymiarowana zgodnie z nominalnym rozmiarem rury (NPS). Jest powszechnie dostępny z krajowymi końcówkami gwintowanymi lub z gładkimi końcami. Może być używany do transportu pary, wody i powietrza. Jest również spawalna i może być stosowana w zastosowaniach strukturalnych, chociaż preferowana jest rura ASTM A500, która jest dostępna w tych samych rozmiarach NPS.

Jest to standard ustalany przez organizację normalizacyjną ASTM International, dobrowolne organizacje opracowujące standardy, które określają standardy techniczne dla materiałów, produktów, systemów i usług.

ASTM A53 Standard - 06A - HYSP
1. Zakres normy ASTM A53 ASTM A53 jest standardową specyfikacją dla rur, stalowych, czarnych i gorących, cynkowanych, spawanych i bezszwowych. Ta specyfikacja2 obejmuje bezszwową i spawaną rurę stalową ocynkowaną ogniowo w kolorze czarnym od NPS 1/8 do NPS 26 [DN 6 do DN 650], włącznie z nominalną grubością ścianki podaną w tabeli X2.2 i tabeli X2.3. Dopuszcza się dostarczenie rury mającej inne wymiary, pod warunkiem że taka rura jest zgodna z wszystkimi innymi wymaganiami niniejszej specyfikacji. Dodatkowe wymogi o charakterze opcjonalnym są stosowane i mają zastosowanie tylko wtedy, gdy zostały określone przez nabywcę.
2. Zastosowanie standardowych rur ASTM A53 Rury stalowe zamówione zgodnie z niniejszą specyfikacją są przeznaczone do zastosowań mechanicznych i ciśnieniowych i są również dopuszczalne do zwykłych zastosowań w instalacjach parowych, wodnych, gazowych i powietrznych. Nadaje się do spawania i nadaje się do operacji formowania obejmujących nawijanie, gięcie i wywijanie.
3. Rodzaje i oceny Ta specyfikacja obejmuje następujące typy i stopnie:
3.1 Typ Spawane ogniowo, zgrzewane ciągłe Klasa A.
3.2 Wykonanie typu E-elektrycznie zgrzewanego, klasy A i B,
3.3 Typ S-Seamless, klasy A i B.


WŁAŚCIWOŚCI MECHANICZNE - WYMAGANIA TENSILE

Seamless and ERW

Grade A

Grade B

Tensile Strength, min, psi  

48,000

60,000

Yield Strength

30,000

35,000

WYMOGI CHEMICZNE DOTYCZĄCE A53

Seamless and ERW   

C max %

Mn max %

P max %

S max %

Grade A

0.25

0.95

0.05

0.045

Grade B

0.30

1.20

0.05

0.045

· Wymagania testowe dla bezszwowych i spawanych rur stalowych API 53

o Wyszczególniono ciśnienia testowania hydrostatycznego dla rur zwykłych i gwintowanych oraz sprzężonych. Ciśnienie hydrostatyczne należy utrzymywać przez co najmniej 5 sekund dla wszystkich rozmiarów rur bezszwowych i ERW.

o Testy mechaniczne:

§ Próba rozciągania: wymagane są dwa testy poprzeczne na ERW dla NPS 8 i większych, jeden na spoinie i jeden naprzeciwko spoiny.

§ Test spłaszczania: na ERW dla NPS 2 i większych, ściany STD i XS (niewymagane dla rury XXS)

§ Test zginania (cold): dla NPS 2 i poniżej, XS wall and under; dla NPS 1-1 / 4 i pod ścianą XXS

 

Degree of Bend  

Diameter of Mandrel

For normal A53 users 

90

12 x nom. diameter of pipe

For Close Coiling

180

8 x nom. diameter of pipe

o Liczba testów: Spawanie w sposób ciągły i elektryczny (ERW) - zginanie, spłaszczanie, rozciąganie na jednej długości rury z każdej partii o długości 500 lub mniejszej, z każdego rozmiaru rury.

· Dopuszczalne warianty dla rury stalowej A53

o Grubość ścianki: Minimalna grubość ścianki w dowolnym punkcie nie może być większa niż 12,5% poniżej podanej nominalnej grubości ścianki.

o Ciężary na stopę wynoszą plus minus 10%

NPS

Over

Under

1-1/2 and smaller  

+1/64"

-1/64"

2 and larger

+1%

-1%

o Średnica zewnętrzna: średnica zewnętrzna w dowolnym punkcie nie może różnić się od podanej normy więcej niż:

· Długości stalowej rury A53
Produkty rurociągów Bangdong A53 bez szwu i spawane rury stalowe produkowane są w losowych długościach 16 "- 22" lub 32 "- 44", w wielu długościach i przy określonych długościach cięcia.

· Wymagania znakowania
Walcowane, matrycowane, drukowane tuszem lub matrycowane (opcja producenta).

o Nazwa producenta, marka lub znak towarowy

o Rozmiar i ściana

o Gatunek stali

o ASTM A53

Jeśli potrzebujesz rur ze stali węglowej, rur stalowych A106 B, rur stalowych API 5L, rur stalowych A53 GR B, rur SMLS CS, rur A333 GR6 skontaktuj się z nami swobodnie.

a53 pipe

timg (1)

A53 pipe