Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Stalowa rura » Rura API » Rura spawania elektrycznego

Rura spawania elektrycznego

Rodzaj płatności: L/C,T/T
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. zamówienie: 10 Piece/Pieces
Termin dostawy: 15 dni

Basic Info

Model nr: Welding Pipe

Rodzaj: Spawane

Orzecznictwo: API, CE, BSI, UL

Podanie: Struktura rury, Rura płynów, Rura olejowa, Rura kotłowa, Rura nawozów chemicznych, Rura gazowa, Rura hydrauliczna, Rura wiertnicza

Kształt przekroju: Okrągły

Obróbka powierzchniowa: Olejone

Stosowanie: Transport rurociągów, Specjalny cel, Wiercenie naftowe i gazowe, Przemysł maszynowy, Przemysł chemiczny, Sprzęt termiczny, Górnictwo, Budownictwo i Dekoracja

Technika: PIŁA

Materiał: Stal węglowa

Additional Info

Pakowanie: Drewniane pudełka lub zgodnie z wymaganiami kupującego

wydajność: 1000pcs/month

marka: Bangdong

transport: Ocean,Land,Air,Train/TNT/DHL

Miejsce pochodzenia: Cangzhou, Chiny

Możliwość zasilania: 1000pcs/month

certyfikat: ISO/CE/API

Código HS: 73043990

Porta: Tianjin New Port,Beijing Air Port,Zhengzhou Train Station

Opis produktu

Rura spawania elektrycznego


Bangdong Supply LSAW Steel Tube, Galwanizowana stalowa rura, Hot Rolling Seamless Pipes. Możemy produkować różne rodzaje produktów z austenitycznej stali nierdzewnej, super austenitycznej stali nierdzewnej, stali nierdzewnej duplex, super duplex ze stali nierdzewnej i rur stalowych CRA, które mogą być szeroko stosowane w różnych gałęziach przemysłu i obszarach rurociągów przemysłowych, przesyłania ropy naftowej i gazu, medium korodujące, petrochemiczne, zbiorniki ciśnieniowe, przemysł spożywczy, nawozy, papiernictwo, farmacja, oczyszczanie ścieków, odsalanie wody zasolonej i woda pitna.


Produkujemy rury ERW poprzez zwijanie walcowanej na gorąco cewki do kształtu rury, spawanie krawędzi wraz ze spawarką o wysokiej częstotliwości, wyżarzanie spoiny i przycinanie gotowego produktu na długość na linii ciągłej. Rura może następnie zostać poddana dodatkowym testom lub operacjom wykończeniowym, takim jak hydrotestowanie i ukosowanie końcowe.

Rura ERW jest dostępna we wszystkich popularnych rozmiarach, do 18 NPS i nadaje się do spawania, toczenia rowków, gwintowania i gięcia. Wszystkie czarne rurki BD są pokryte naszą opatentowaną powłoką antybakteryjną MIC Shield, aby zapobiec korozji, przedłużając okres użytkowania we wszystkich rodzajach zastosowań niskociśnieniowych i mechanicznych, a także w przewodach powietrza, pary, wody i gazu. To `s również w różnych kombinacjach: ASTM A53 ERW typu E, klasy B można nabyć w zwykły, klatka rowka gwintowany i sprzęga się lub tylko gwinty (na jednym końcu lub obydwu).

RURY SSAW

SSAW Pipe


Rozmiary transakcji : ¼ - 18 cali

Długości: 6M - 12M (inne długości dostępne na życzenie)

Rury ERW są szeroko stosowane w rolnictwie, przemyśle i pracach budowlanych, takich jak rusztowania i obudowy w odwiertach. Są one używane do transportu wody, gazu, ropy naftowej i chemikaliów przy różnych ciśnieniach i gęstościach na duże odległości. Biorąc pod uwagę trudne i różnorodne zastosowania, rury produkowane są w celu spełnienia bardzo wysokich standardów zarówno krajowych, jak i międzynarodowych specyfikacji.

Fabryka rur jest wyposażona w najnowocześniejsze maszyny, linie do cięcia wzdłużnego, młyny rurowe, urządzenia do cynkowania, maszyny wykończeniowe i odporne na błędy wysokociśnieniowe maszyny do badań hydrotechnicznych. Zakład ma również wystarczające urządzenia do obsługi, zarówno EOT, jak i żurawie samojezdne obsługiwane przez systemy przenośników rur.

Kontrola jakości rozpoczyna się na etapie surowcowym i trwa przez wszystkie operacje produkcyjne, aż rury zostaną zapakowane do wysyłki. Dział zapewnienia jakości jest w pełni wspierany przez nowoczesne laboratorium do różnych badań metalurgicznych i chemicznych oraz testownia do testowania właściwości fizycznych.


ERW Pipe


Zainstalowaliśmy wydajność 6 000 000 MT rocznie do produkcji rur ERW od OD ½ " do 16 ", zgodnie z różnymi krajowymi i międzynarodowymi specyfikacjami, w tym API5L do Grade X80 PSL2. Dostarczamy również rury potwierdzające AS 1074 / AS NZ 1163 i EN 10219. Oprócz powyższego, nasz zakład dostarcza CZERWONE, RED MALOWANE, OCYNKOWANE I PRZEDŁOŻONE RURY.

Rury ERW wykonane są z cewek HR. Po wzdłużnym wycięciu i wyfrezowaniu krawędzi, pasek stopniowo formuje się w okrągły kształt, przepuszczając go przez szereg rolek formujących.

Ciągłe spawanie przeprowadza się za pomocą urządzenia zgrzewającego indukcyjnego o wysokiej częstotliwości, a szew tworzy się przez stopienie krawędzi bez wypełniacza metalowego. Wzmocnienie zgrubienia spoiny (wewnątrz) jest w razie potrzeby usunięte. Spawane rury, po schłodzeniu, są cięte na odpowiednią długość po osiągnięciu okrągłości i określonej średnicy zewnętrznej.

Rury są transportowane do wykańczania w celu wykończenia, testowania i kontroli. Przeprowadzane są badania hydrologiczne rur w celu wykrycia nieszczelności i pęknięć przed cynkowaniem i gwintowaniem. Niektóre z tych rur są następnie cynkowane i gwintowane zgodnie z wymaganiami specyfikacji / klienta.

Jeśli potrzebujesz rury ERW / EFW, rury ze stali węglowej ERW, rury Ssawa, rury Erw Cs, rurę Smls Line, rury stalowe Erw, rury do cięcia rur zapraszamy do swobodnej rozmowy.


ERW PipeStandardy:

API 5LC Specyfikacja dla przewodu rurowego CRA

ASTM A312 Standardowa specyfikacja dla bezszwowych i spawanych rur ze stali nierdzewnej

ASTM A358 Standardowa specyfikacja dla spawania elektrooporowego austenitycznych rur chromowo-niklowych

Standardowa specyfikacja ASTM A790 dla rur ze stali nierdzewnej bezszwowych i spawanych ferrytyczno-austenitycznych przeznaczonych do usług ogólnych

ASTM A928 Standardowa specyfikacja dla rur ze stali nierdzewnej ferritowo-austenitycznej (duplex) zgrzewana elektrycznie z dodatkiem wypełniacza metalowego

GB / T 21832 Austenityczno-ferrytowe (duplex) klasy spawane rury i przewody ze stali nierdzewnej

Spawane rury ze stali nierdzewnej GB / T 12771 do transportu cieczy

HG20537.3 Aparatura chemiczna z wymaganiami technologii spawania rur ze stali nierdzewnej

HG20537.4 Aparatura chemiczna o wymagającej technologii rur ze stali nierdzewnej o dużej średnicyGATUNKI STALI NIERDZEWNEJ:

ASTM A240 S30408 ​​(TP304) .S30403 (TP304L) .S31608 (TP316) .S31603 (TP316L) .S31635 (TP316Ti) .S31653 (TP316LN) .S31700 (TP317) .S31703 (TP317L) .S32100 (TP321) .S31008 (TP310S ) .S31803 (LC2205) .S31260 (LC2506) .N06625 (ASTM B443 625) .N08825 (ASTM B424 825) itp.

ERW Pipe


Electrical Resistance Welding Pipe