Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Stalowa rura » Rura ze stali stopowej » Rury ze stali ocynkowanej ogniowo

Rury ze stali ocynkowanej ogniowo

Rodzaj płatności: L/C,T/T
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. zamówienie: 10 Piece/Pieces
Termin dostawy: 15 dni

Basic Info

Model nr: Galvanized Steel Pipe

Rodzaj: Bezszwowy

Orzecznictwo: API, CE, BSI, UL

Podanie: Struktura rury, Rura płynów, Rura olejowa, Rura kotłowa, Rura nawozów chemicznych, Rura gazowa, Rura hydrauliczna, Rura wiertnicza

Kształt przekroju: Okrągły

Obróbka powierzchniowa: Ocynkowany

Stosowanie: Transport rurociągów, Specjalny cel, Wiercenie naftowe i gazowe, Przemysł maszynowy, Przemysł chemiczny, Sprzęt termiczny, Górnictwo, Budownictwo i Dekoracja

Technika: Walcowane na zimno

Materiał: Stali stopowej

Size: 1/2"~48"

Color: Silver

Additional Info

Pakowanie: Drewniane pudełka lub zgodnie z wymaganiami kupującego

wydajność: 1000pcs/month

marka: Bangdong

transport: Ocean,Land,Air,Train/TNT/DHL

Miejsce pochodzenia: Cangzhou, Chiny

Możliwość zasilania: 1000pcs/month

certyfikat: ISO/CE/API

Código HS: 73043990

Porta: Wuhan Train Station,Zhengzhou Train Station,Tianjin New Port

Opis produktu

Rury ze stali ocynkowanej ogniowo


Bangdong Supply ASTM A335 P22 Bezszwowa rura, ASTM A53 Gr.B Bezszwowa stalowa rura, stalowa rura walcowana na gorąco. Dostarczamy do głównych użytkowników końcowych na różnych gałęziach przemysłu, takich jak inżynieria rurociągów, przemysł naftowy i gazowy, inżynieria mechaniczna i zakładowa, przemysł morski, gospodarka ściekami, przemysł chemiczny, przemysł petrochemiczny, energetyka, przemysł lotniczy, przemysł spożywczy i wiele innych .

Rura bez szwu ocynkowana


Galvanized-seamless-tube


Kiedy dyskutujemy o bezszwowej rurze stalowej, bezszwowa rura stalowa ma szeroki zakres zastosowań w naszej branży budowlanej. Ogólnie rzecz biorąc, ocynkowana bezszwowa rura jest ocynkowana ogniowo i elektrolitycznie ocynkowana w dwóch kategoriach.

Pierwszy, który wprowadził cynkowanie ogniowe, w tym metodę mokrą, suchą, ołowiową, cynkową, utleniająco-redukującą itp., Jest bardzo skomplikowany, wymaga ukończenia dojrzałości technicznej. Stalowe ługowanie kwasem po oczyszczeniu, specyficzna metoda zastosowana do aktywacji powierzchni rury poprawia jakość cynku, to nie to samo, główna różnica w ocynkowaniu ogniowym.

Nie wiem, czy rozumiem galwanizowaną elektrolitycznie powierzchnię powłoki cynkowej i porównuję ją do bardzo gładkiej i gęstej, jednorodnej; właściwości galwanizowane elektrycznie z dobrą odpornością na korozję i właściwościami mechanicznymi; Produkcja jest obecnie głównie stosowana w metodzie suchej i oksydacyjno-redukcyjnej. Powlekanie z jednej strony, wewnętrzne i zewnętrzne powierzchnie grubości powłoki na różnych dwustronnych gładkich powłokach i cienkościenna rura ocynkowana do ukończenia tej metody.

Zużycie cynku o 60% do 75% niższe niż cynkowanie ogniowe. Galwanizowany elektrycznie w działaniu technicznym i ogólnym, niż jest pewien stopień złożoności, który wymaga zaawansowanej technologii i warunków, aby można go było ukończyć.

Hot-dip-galvanized-coating

Rura ze stopu ASTM A335 P22 ze stali stopowej

ASTM A335 P22 jest częścią ASTM A335, Rura powinna nadawać się do gięcia, wykonywania kołnierzy i podobnych operacji formowania oraz do spawania termojądrowego. Materiał stalowy powinien odpowiadać składowi chemicznemu, wytrzymałości na rozciąganie i wymaganiom twardości.


Rury ze stali stopowej i ze stali węglowej są najpopularniejszym typem używanej obecnie rury standardowej. Są one częścią wyrobów rurowych, które są wytwarzane zgodnie z różnymi specyfikacjami i standardami. Rury sprzedawane są w "nominalnym rozmiarze rury" w rozmiarach od 1/2 "do 48". Najczęściej spotykaną specyfikacją dla spawanej rury ze stali węglowej jest A53. Bezszwowa rura wykonana jest w procesie, który nie wymaga spawania. Najczęściej spotykaną specyfikacją bezszwowej rury ze stali węglowej jest rura stalowa A106 B.

Rura ze stopu ASTM A335 P22 ze stali stopowej
Każdą długość rury należy poddać próbie hydrostatycznej. Ponadto każdą rurę należy zbadać za pomocą nieniszczącej metody badania zgodnie z wymaganymi praktykami.

Zakres rozmiarów rur ASTM A335 P22, które mogą być badane za pomocą każdej metody, podlega ograniczeniom w zakresie odpowiedniej praktyki.

Przedstawiono różne wymagania dotyczące badań mechanicznych dla rur, a mianowicie poprzeczne lub wzdłużne próby rozciągania, próby spłaszczenia oraz próby twardości lub zginania. Na obu końcach każdej klatki podano numer porządkowy, nr grzania, wymiary, ciężar i wiązki lub jako wymagane.

  • Wymiary zewnętrzne: 1/2 '' - 48 ''
  • Grubość ścianki: SCH10 SCH20 SCH40 SCH60 SCH80 SCH120 SCH160 XS XXS STD
  • Długość: maks. 12000 mm


Gatunek stali: ASTM A335 P22Jeśli potrzebujesz rurki Smls Line, API Carbon Seamless Steel Pipe, API Carbon Steel Pipe zadzwoń do nas swobodnie.
Mamy dobre zapasy na rury ze stali stopowej, rury stalowe A335 P22, rury stalowe A335 P12

Api5l Steel Pipe