Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Duża średnica rury stalowej » A420 WPL6 mocowanie rur » Astm A420 Wpl1 Wpl3 Wpl6 Montaż rur

Astm A420 Wpl1 Wpl3 Wpl6 Montaż rur

Rodzaj płatności: L/C,T/T
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. zamówienie: 10 Piece/Pieces
Termin dostawy: 20 dni

Basic Info

Model nr: Wpl6 Pipe Fitting

Kształt: Równy

Kodeks Główny: Okrągły

Kąt: 90 stopni

Grubość ściany: Sch80s

Materiał: Stop

Technika: Podrobiony

Orzecznictwo: JAK JA, ANSI, HAŁAS, JIS, BS, GB, GS, KS, API

Additional Info

Pakowanie: Drewniana koperta lub paleta lub zgodnie z wymaganiami kupującego

wydajność: 1000pcs/month

marka: Bangdong

transport: Ocean,Land,Air,Train/TNT/DHL

Miejsce pochodzenia: Cangzhou, Chiny

Możliwość zasilania: 1000pcs/month

certyfikat: ISO/CE/API

Código HS: 73079900

Porta: Zhengzhou Train Station,Wuhan Train Station,Beijing Air Port

Opis produktu

Astm A420 Wpl1 Wpl3 Wpl6 Montaż rur


Bangdong Supply 180-stopniowe kolanka, 90-stopniowe kolanka, 45-stopniowe kolanka. Szczególny nacisk kładziemy na jakość tych przemysłowych złączek rurowych i przeprowadzamy rygorystyczną procedurę kontroli jakości, aby zachować ich wyjątkowe właściwości przez długi czas. Używamy wyłącznie metalu sprawdzonego pod względem jakości, który jest nabywany przez nas od zaufanego dostawcy. Nasze przemysłowe łączniki rurowe odzwierciedlają idealne połączenie wyrafinowania i innowacji. Nasza oferta złączek rurowych obejmuje stalowe łączniki rurowe, złączki do rur ze stali stopowej ze stali stopowej, złączki ze stali duplex, złączki do rur ze stali nierdzewnej, złączki do rur ze stali węglowej, kolanka do spawania doczołowego, złączki rur ze stali stopowej i monel, inconel, incoloy, nikiel, hastelloy (Wszystkie stopnie).

Materiał: ASTM / ASME SA234 Grade WPB.

Pipe Bend

Łuki rurociągów o dużym promieniu są stosowane w linii transportu płynów, które wymagały odciągania. Ze względu na ich duży promień i płynną zmianę kierunku, kolano ma bardzo mniejszy spadek ciśnienia i możliwy jest płynny przepływ płynu i świni. Łuki rurowe 3D i 5D są powszechnie dostępne. Tutaj D jest rozmiarem rury.

Pipe Bend

Mitre Bend

Gięte łuki nie są standardowymi łącznikami rurowymi, są wykonane z rur. Zwykle są one preferowane dla wielkości 10 "i więcej, ponieważ kolanko o dużych rozmiarach jest drogie, a zastosowanie łuku ukośnego ogranicza się do linii wody o niskim ciśnieniu Skręt w łuk może być wykonany w 2, 3 i 5 kawałkach.

Mitre Bend

Zwroty - łokieć 180 stopni

Powracające kolana służą do zmiany kierunku o 180 °. Dostępne w krótkim i długim wzorze. Zwroty są używane w wężownicy grzewczej, wymienniku ciepła, odpowietrzniku zbiornika itp.

Powracające łokcie
ASME B16.9 Sch 20, Std Wt, Sch XS, Sch 120, Sch 160 i Sch XXS.
Kolana o długości 45/90 stopni / krótkie promienie, trójniki równe / zmniejszające, reduktory koncentryczne / ekscentryczne, kolana powrotne i zaślepki.
Dostarczony w kolorze czarnym lub z własnym kolorem.
Posiadamy w ofercie nie tylko zapięcia Self Colour Butt Weld, ale także możliwość Sand Blast we własnym zakładzie, co pozwala Midsteelowi dostarczać złącza Self Colour w krótkim czasie.
Wszystkie pozostałe wartości ciśnienia i grubości ścianek nie wymienione są dostępne na życzenie.

Co to jest Osprzęt A420 WPL6?
ASTM A420 Grade WPL6 Carbon Steel - Standardowa specyfikacja dla łączników rurowych z kutej stali węglowej i stali stopowej dla usług niskotemperaturowych

Niniejsza specyfikacja dotyczy kutych elementów ze stali węglowej i stali stopowej o bezszwowej i spawanej konstrukcji, przeznaczonych do stosowania w rurociągach ciśnieniowych i obsłudze zbiornika ciśnieniowego w niskich temperaturach. Materiały składają się z odkuwek, prętów, płyt, bezszwowych lub zespawanych przez zgrzewanie rurowe z dodatkiem metalu wypełniającego i są wytwarzane w procesie z otwartym trzonkiem, tlenem zasadowym lub piecem elektrycznym. Operacje kucia lub formowania należy wykonywać za pomocą jednej lub kombinacji dwóch lub więcej z następujących procedur: uderzanie młotkiem, prasowanie, przebijanie, wytłaczanie, spęczanie, obróbka, zginanie, spawanie lub obróbka mechaniczna. Całość spawania należy wykonać przed obróbką cieplną austenityzującą, która jest wykonywana w warunkach znormalizowanych, znormalizowanych i odpuszczonych, odprężonych lub hartowanych i odpuszczonych. Próbki stalowe powinny odpowiadać wymaganym wartościom składu chemicznego, wytrzymałości na rozciąganie, granicy plastyczności, wydłużenia, grubości ścianki i wartości uderzenia Charpy'ego V. Wszystkie spoiny czołowe zgrzewane metodą spawania stopu poddawane są badaniu radiograficznemu, podczas gdy badania hydrostatyczne okuć nie są wymagane w niniejszej specyfikacji. Naprawa spawania powinna być dozwolona dla części wykonanych zgodnie z normami wymiarowymi.


Astm A420 Wpl1 Wpl3 Wpl6 Pipe Fitting