Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Kołnierz stalowy » Złączka kołnierzowa » Asme B16.5 Kute, integralne kołnierze do rur

Asme B16.5 Kute, integralne kołnierze do rur

Rodzaj płatności: L/C,T/T
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. zamówienie: 1 Piece/Pieces
Termin dostawy: 25 dni

Basic Info

Model nr: Flange

Standard: HAŁAS, GB, JIS, ANSI, GOST

Rodzaj: Kołnierze spawalnicze

Materiał: Stal węglowa

Struktura: Kołnierze

Połączenie: Spawalniczy

Powierzchnia uszczelniająca: RF

Droga produkcyjna: Kucie

Additional Info

Pakowanie: Drewniana koperta lub zgodnie z wymaganiami kupującego

wydajność: 1000pcs/month

marka: Bangdong

transport: Ocean,Land,Air,Train/DHL/TNT

Miejsce pochodzenia: Cangzhou, Chiny

Możliwość zasilania: 1000pcs/month

certyfikat: ISO/CE/API

Código HS: 73079300

Porta: Tianjin New Port,Beijing Air Port,Shanghai Port

Opis produktu

Asme B16.5 Kute, integralne kołnierze do rur


Bangdong produkuje wszystkie rodzaje kołnierzy i sprzedaje produkt do wielu krajów. my Manufacturing zapasy całej linii kołnierzy ze stali węglowej i ASME B16.5. Kołnierz obejmują:
A350 LF2 LWN Kołnierz , A105n Weld Neck Kołnierz , ASME B16.5 obróbka plastyczna Kołnierz , Stal Wątek dopasowanym Kołnierz , Ansi poślizgu na rurze Kołnierz

Stainless Steel Raised Facethreaded Kołnierz , Stal Kołnierz Neck Weld Kołnierz , Spektakl Blank Spectacle zaślepka ,

Kołnierze do płytek ze stali nierdzewnej , podkładki dystansowe dystansowe i kołnierze łopatki itp.


Istnieje sześć najczęściej używanych kołnierzy, znanych również jako kołnierz ANSI, kołnierz ASME B16.5.

Kołnierze do rur stalowych

Kołnierz szyjki spawanej

Weld Neck Flange Weldneck Flange

Ten typ kołnierza jest przeznaczony do połączenia za pomocą połączenia spoiny doczołowej z rurą lub wyposażenia wymagającego połączenia kołnierzowego. Szew spawalniczy zapewnia dobrą obsługę w różnych zastosowaniach związanych z temperaturą i ciśnieniem. Kołnierz szyjki musi określać harmonogram rur dla otworu. Ze względu na szyjkę spawalniczą jest popularnym wyborem na zbiorniki ciśnieniowe i do tworzenia otworów man, itp. Kołnierze te są również znane jako kołnierz ANSI lub kołnierz ASME B16.5

Slip On Flange

slip on flange Slip on flange

Poślizg na kołnierzu jest zaprojektowany tak, aby ślizgać się po końcu rury. Pozwala na łatwe pozycjonowanie przed spawaniem. Zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrzna strona rury jest przyspawana do ślizgacza na kołnierzu. Zobacz zdjęcie po prawej. Rurę wkłada się na ogół do wewnątrz, poślizg na kołnierzu, pozostawiając jedynie szczelinę odpowiadającą grubości ścianki rury. Kołnierze te są również znane jako kołnierz ANSI lub kołnierz ASME B16.5

Okrągły kołnierz złącza

 Lap joint flange Lap-joint flange

Kołnierz złącza jest również znany jako kołnierz Van Stone. Ten typ kołnierza składa się zarówno z końcówki, jak i z kołnierza. Sam kołnierz nie jest zgrzany, ale raczej końcówka jest wsuwana / przesuwa się nad kołnierzem i jest przyspawana do rury. Taki układ pomaga w ustawieniu kołnierza w warunkach, w których problemem może być brak wyrównania. W kołnierzu złącza zakładkowego kołnierz nie styka się z płynem. Końcówka tulejkowa jest częścią, która zostaje przyspawana do rury i styka się z płynem. Końcówki są w typie A i B. Końcówki typu A są najczęściej spotykane. Okrągły kołnierz jest tylko płaski. Ludzie myli kołnierz połączenia z poślizgiem na kołnierzu, ponieważ wyglądają bardzo podobnie, z wyjątkiem tego, że kołnierz złącza zakładowego ma okrągłe człony na tylnej stronie i płaską powierzchnię.

Kołnierz gwintowany

 Threaded Flange Threaded pipe flange

Kołnierz gwintowany nazywany jest również kołnierzem wkręcanym lub przykręcanym kołnierzem. Ten typ kołnierza stosowany jest tam, gdzie spawanie nie wchodzi w grę. Gwintowany kołnierz jest najczęściej stosowany w aplikacjach niskociśnieniowych i mniejszych (do nominalnych 4 ").

Zaślepka

 Blind Flange Blind pipe flange

Ślepy kołnierz jest pełnym kołnierzem bez otworu lub gwintowanego otworu i służy do zamykania końca rury, armatury, zaworów lub wyposażenia. Ślepy kołnierz rurowy jest również używany do urządzeń do testowania ciśnienia. Ślepy kołnierz jest zarówno podniesiony, jak i płaski.

Kołnierz zaślepiający Spectacle

Kołnierz zaślepiający liniowy i spektroskopowy

Kołnierze z kołnierzem i kołnierzem ślepym są podobne do kołnierza zaślepiającego, ale różnią się, ponieważ pasują do siebie między dwoma odcieniami. Spektakl ma swoją nazwę od podobieństwa do okularów parowych lub okularów. Gdy strona żaluzji okularów jest całkowicie zamknięta dla całkowitego odpłynięcia przepływu, podczas gdy drugi koniec jest otwarty dla pełnego przepływu. W tym ustawieniu żaluzje można obracać bez rozbierania systemu. Daje również wizualne potwierdzenie, czy linia jest otwarta, czy bliska.

Orifice Flange

Orifice Flange

Kołnierz kryzy jest specjalnym kołnierzem i jest zawsze używany parami. Jest on używany w połączeniu z płytką otworową do pomiaru przepływu cieczy i gazów w systemie rur. Kołnierze kołnierzowe są wstępnie nawiercone otworami gwintowanymi wykonanymi w obrzeżach kołnierzy, aby pomieścić rurę dozującą. Kołnierz tworzący kołnierz kryzy jest zwykle kołnierzem szyjki spawania. Wsuwanie i kołnierz gwintowany są również czasami używane jako połączenie końcowe. W kołnierzu kryzy, rura musi być nawiercona, aby pomieścić otwór gwintowany, przez który wykrywane jest ciśnienie. Powyższy rysunek ilustruje działanie kołnierza kryzy w kołnierzu szyny spawania.

Redukcja kołnierza

Redukcja kołnierza

Kołnierz redukcyjny zmienia rozmiar linii bez dodawania dodatkowego dopasowania. Redukcja w kołnierzu redukcyjnym jest zawsze gwałtowna w porównaniu do redukcji, którą można osiągnąć .A zmniejszenie fla. Trzpień redukcyjny 6 "na 4" na kołnierzu będzie miał wymiar kołnierza (średnica zewnętrzna, średnica koła śrubowego) kołnierza 6 ", ale otwór kołnierza 4". Umożliwia to połączenie z rurą 6 "za pośrednictwem połączenia kołnierzowego, ale zamiast tego podłącza się rurę 4".


timg (2)